Projekty Rehasport
Rehabilitace Rehasport

REHABILITACE

Začátkem roku 2014 jsme pro vás otevřeli nové Nestátní zdravotnické zařízení Rehabilitace Rehasport v Praze - Benicích. Poskytujeme zde sportovní fyzioterapii, poúrazovou a pooperační rehabilitaci, ale také komplexní terapii lymfedému.

Lymfoterapeut

LYMFOTERAPEUT

Webový portál lymfoterapeut.cz se zaměřuje na terapii lymfedému. Naleznete zde články o lymfedému, lymfodrenáži, lymfotapingu, ale také diskuzi.

Tejpování

TEJPOVANI.CZ

Vše o tejpování se dozvíte na stránkách tejpovani.cz, kde naleznete informace o tom, co vlastně tejpování je, při čem a jak vám může pomoci. Dále zde naleznete pečlivě zpracované videonávody jak tejpování provádět, diskuzi o tejpování, eshop a další.

Biofreeze

BIOFREEZE

Biofreeze Gel od americké společnosti Performance Health, Inc. je světovou jedničkou mezi gely proti bolesti. Díky jeho unikátnímu složení a chladivé síle mentolu vás účinně zbaví bolesti svalů, kloubů a zad.

Rehabilitační pomůcky

REHABILITAČNÍ POMŮCKY

V sortimentu e-shopu RehabilitacniPomucky.cz naleznete cvičební a rehabilitační pomůcky Thera-Band, kinezio tejpovací pásky Temtex, masážní a wellness produkty cosiMed, ortézy, bandáže a tejpování od Mueller Sports Medicine a mnoho dalších produktů pro vaše zdravé tělo.

Kurzy tejpování

KURZY

Společnost Rehasport se zabývá i pořádáním kurzů. Prvním mimořádně úspěšným kurzem je Terapeutické využití Temtex tapu, který už navštívilo více než 2000 terapeutů z České republiky a Slovenska. Dalším je Terapeutické využití Temtex tapu v lymfologii, který je nadstavbou kurzu prvního.