Keiser Abdominal - Air 250

Kód: 2721BP
8 hodnocení
od 162 300 Kč od 134 132,23 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Detailní informace

Barva: Raven Black
Na dotaz | 2721BP
162 300 Kč
134 132,23 Kč bez DPH
Barva: Special Colour
Na dotaz | 2721SP
166 000 Kč
137 190,08 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Lepší věda délá lepší stroje

Pro firmu Keiser je vždy výzva poprat se na poli fitness s konkurencí, tím, že zaměstnává nejsilnější lidský sval: mozek. Zatímco trénink je omezen funkcemi stroje, Keiser zkoumá potenciál lidského těla a vyvíjí chytřejší technologii, aby poznal limity rychlosti, efektivity a bezpečnosti.

Power Displej poskytuje jak informace o odporu, tak opakování prováděná v jasně čitelných jedno palcových číslech. Dvě okénka zobrazují měřítko buď v jedné libře nebo v jedno kilogramovém přírůstku pro jednorázový mód a 1/10 libry nebo 1/10 kilogramových přírůstků pro neomezený počet opakování. Všechny displeje jsou dodávány se standardem systému Keiser eChip. Systém eChip je snadno použitelná elektronická  karta, která zobrazuje předchozí tréninky a nastavení a stahuje data snadno do osobního počítače bez zapojení jakéhokoliv vybavení.

Posilovací stroje Keiser jsou vybaveny pneumatickým pohonem (vzduchem), což znamená lehčí a tišší posilovací stroje ve vašich prostorech. Stlačený vzduch pro zařízení Keiser je dodáván speciálně vyvinutým systémem přívodu vzduchu Keiser. Naše kompresory mají atraktivní hliníkovou povrchovou úpravu a mohou být instalovány kdekoli. Splynou s každou stěnou, dekorací nebo podlahou. Inženýři firmy Keiser mohou navrhnout systém, který splňuje nejnáročnější požadavky na váš interiér.

Keiser nabízí mnoho variant pro vaše vybavení. Výběrem barvy a provedení můžete konečně získat stroj, který splňuje vaše individuální potřeby a vkus. Kompletace jednotlivých objednávek trvá déle. Pro více informací nás prosím kontaktujte

 

AIR 250 Abdominal

Jen málo posilovacích strojů může soutěžit v přesnosti a účinnosti pohybu s inovativním AIR250 Abdominal. To, co ho odlišuje od většiny posilovacích strojů, které jsou populární na trhu, je jeho schopnost vyvíjet intenzivní zátěž na břišní svaly bez ovlivnění flexorů kyčlí. Plně nastavitelné sedadlo a pohodlné hrudníkové polštářky pomáhají udržet správnou polohu pro cvičení, což zajišťuje, že břišní svaly jsou plně vytížené.

Specifikace

Výška: 50 "/ 1270 mm
Šířka: 38 "/ 965 mm
Délka: 38 "/ 965 mm
Hmotnost: 57 kg
Rozsah zatížení: 0 - 310 lb / 0 - 141 kg

Přednosti

- Cenově výhodný způsob cvičení různých silových metod

- Prakticky nulový otřes do svalů, pojivových tkání a kloubů

- Jemné pneumatické zatížení

- Plná nastavitelnost pro širokou škálu uživatelů

- Velké digitální displeje s indikací zátěže a počítáním opakování

- Odolná konstrukce sestrojena pro dlouhodobé použití

- Pevná základna zajišťuje stabilní polohu

Při použití technologie Keiser s pneumatickým zatížením zůstávají svaly aktivní a zapojí se do tréninku v celém rozsahu pohybu při všech rychlostech. Současně je snížena šoková zátěž na svaly, pojivové tkáně a klouby, což umožňuje použití takových tréninkových režimů, které mohou bezpečně zlepšit fyzickou kondici způsoby, který tradiční silový trénink neumožňuje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: