Konference sportovní fyzioterapie - Studenti

Kód: VSTUP_SC_PP_001
19 hodnocení
1 290 Kč 1 066,12 Kč bez DPH
Skladem (25 ks)

Zahrnuje vstup na Konferenci sportovní fyzioterapie.

Vstupenka je v elektronické podobě.
Zvolte druh dopravy "KONFERENCE".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přijďte si poslechnout přední postavy česko - slovenské sportovní fyzioterapie. Pobavit se o prevenci a léčbě sportovních úrazů a aktivně se zapojit do praktických workshopů. I letos se budeme snažit propojit sportovní fyzioterapeuty se sportovními kluby a svazy.

Konference je primárně určena fyzioterapeutům, ale také lékařům pohybujícím se ve sportovním prostředí. Uvítáme i trenéry a sportovce zajímající se o problematiku sportovní fyzioterapie. Po skončení konference se můžete těšit na první Mistrovství světa ve sportovní fyzioterapii, kde se rozhodne o titulech v elitní a juniorské kategorii.

Konference obdržela souhlasné stanovisko UNIFY, účastníci obdrží 4 kredity do celoživotního vzdělávání. Odborným garantem konference je MUDr. et Mgr. Robert Válka, MBA #REKO2020.

Důležité informace: Jakmile obdržíme Vaši platbu, budete informováni emailem a zároveň Vás přidáme na seznam účastníků. Při registrace se budete muset prokázat platnou studentskou kartou ISIC nebo jakýkoliv potvrzením, že aktivně studujete. Storno podmínky konference. Více než 14 dní před zahájením konference vracíme vstupné v plné výši. Méně než 14 dní před zahájením konference již vstupné z organizačních důvodů nevracíme. Pokud si za sebe najdete náhradu, dejte nám o této skutečnosti vědět co nejdříve na 800 200 900 nebo na info@rehasport.cz. Děkujeme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: