Konference sportovní fyzioterapie

Kód: VSTUP_PC_PP_001
17 hodnocení
1 490 Kč 1 231,40 Kč bez DPH
Skladem (99 ks)

Zahrnuje vstup na Konferenci sportovní fyzioterapie.

Vstupenka je v elektronické podobě.
Zvolte druh dopravy "KONFERENCE".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přijďte si poslechnout přední postavy česko - slovenské sportovní fyzioterapie. Pobavit se o prevenci a léčbě sportovních úrazů a aktivně se zapojit do praktických workshopů. I letos se budeme snažit propojit sportovní fyzioterapeuty se sportovními kluby a svazy.

Konference je primárně určena fyzioterapeutům, ale také lékařům pohybujícím se ve sportovním prostředí. Uvítáme i trenéry a sportovce zajímající se o problematiku sportovní fyzioterapie. Po skončení konference se můžete těšit na první Mistrovství světa ve sportovní fyzioterapii, kde se rozhodne o titulech v elitní a juniorské kategorii.

Konference obdržela souhlasné stanovisko UNIFY, účastníci obdrží 4 kredity do celoživotního vzdělávání. Odborným garantem konference je MUDr. et Mgr. Robert Válka, MBA #REKO2020.

Důležité informace: Jakmile obdržíme Vaši platbu, budete informováni emailem a zároveň Vás přidáme na seznam účastníků. Storno podmínky konference. Více než 14 dní před zahájením konference vracíme vstupné v plné výši. Méně než 14 dní před zahájením konference již vstupné z organizačních důvodů nevracíme. Pokud si za sebe najdete náhradu, dejte nám o této skutečnosti vědět co nejdříve na 800 200 900 nebo na info@rehasport.cz. Děkujeme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: