Plovací pásy Thera-Band

3 položek celkem
THERA-BAND Aquačinky pár, těžké, modré
849 Kč
Kód: 40052
THERA-BAND plovací pás malý, modrý, 210x780x28 mm
1 490 Kč
Kód: 40151
THERA-BAND plovací pás velký, modrý, 210x780x40 mm
1 550 Kč
Kód: 40152

Plovací pásy Thera-Band na Rehasport.cz

Plovací pás Thera-Band je vhodnou pomůckou jak pro začínající plavce, tak pro osoby s postižením pohybového aparátu. Plovací pás Thera-Band se vyrábí ve dvou různých velikostech.

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní plovací pásy Thera-Band. Plovací pásy Thera-Band používají špičkoví terapeuté a instruktoři fitness. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Rádi Vám s výběrem plovacích pásů poradíme v našich prodejnách nebo telefonicky na zákaznické lince 800 200 900.

Thera-Band kurz

Zúčastněte se kurzu „Terapeutické využití TheraBandu“. Tento kurz pod záštitou světově uznávané TheraBand Academy, přináší moderní pojetí a TheraBand představuje jako ucelený systém cvičení na několika úrovních. Frekventanti kurzu budou seznámeni s teoretickými poznatky a fyzikálními principy expanderů. Dále budou pracovat s mnoha dalšími pomůckami, jejichž působení uplatní ve sportovní fyzioterapii, tréninku, klasické rehabilitaci, v terapii ruky nebo jako součást masážních technik. Více informací o kurzu zde.