Vzhledem k nařízení vlády od 1.3. 2021 do odvolání je pozastavena možnost osobního odběru v Čestlicích.

SKLZ Trigger Strap, akupresurní pomůcka

Kód: PERF-TRG-001
Akce Sleva
5 hodnocení
Značka: SKLZ
1 039 Kč 858,70 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už žádná nepohodlná masáž spoušťového bodu. SKLZ Trigger Strap je přesný a umožňuje efektivní masáž spoušťových bodů. Pomáhá k větší pohyblivosti a zkracuje fázi regenerace. Díky inovativnímu designu můžete tlak dle Vašich pocitů ovládat páskem.

  • Inovativní, hands-free pomůcka pro uvolnění spoušťových bodů
  • Dlouhý popruh pro manuální působení na všech částech těla
  • Speciálně tvarovaný, protiskluzový knoflík pro cílenější a efektivnější uvolňování
  • Vyvážená základna vyrovná napětí a umožňuje řídit intenzitu

 

Uvolní také Vaše ruce

S revolučním designem poskytuje SKLZ Trigger Strap cílené uvolňování spoušťového bodu, které potřebujete pro lepší zahřívání svalů a zotavení – to vše, aniž byste museli používat ruce nebo svou váhu proti stěně, podlaze nebo jiné konstrukci.

Zahřívání a regenerace jsou všudypřítomné

SKLZ Trigger Strap se snadno vejde do Vaší tréninkové tašky a může být použit před, během a po tréninku. Je to tak pohodlné, že jej můžete dokonce využít při sledování televize, při cestování nebo dokonce u Vašeho kancelářského stolu. Ještě lépe, je navržena tak, aby Vám umožnila ovládat intenzitu uvolňování v každém bodě Vašeho těla.

Kolečko inspirované sportovci

Knoflík SKLZ Trigger Strap byl navržen na základě dat od stovek sportovců a dokázal, že má perfektní velikost pro efektivní uvolnění spoušťového bodu. Knoflík je také pokryt protiskluzovým materiálem pro větší účinnost. Pokud jde o vlastní masáž a údržbu svalů, tento produkt vyčnívá nad ostatními.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tréninkové pomůcky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.508 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s výjimečným designem ve spolupráci s trenéry i sportovci ze všech sportovních odvětví. Hvězdy světového sportu důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte hranice Vaší výkonnosti, díky speciálním tréninkovým a rehabilitačním pomůckám od SKLZ i vy!

 

Zapojte se do vývoje nejlepších tréninkových pomůcek na světě i vy!

Společnost SKLZ je natolik inovativní, že vyzývá všechny trenéry i sportovce, aby se podíleli na vývoji nových tréninkových pomůcek pro zvýšení sportovního výkonu. Máte geniální myšlenku? Obraťte se na nás a my Vás spojíme přímo s týmem vývojářů ze SKLZ!