Theragun mini, Masážní přístroj

Kód: MINI-PKG-EU
2 hodnocení
Značka: Theragun
5 499 Kč 4 544,60 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní přístroj Theragun mini využívá patentovaný bezkartáčový motor s technologií QuietForce™ a splňuje ideální poměr mezi výkonem a velikostí, což ho předurčuje jako ideálního pomocníka na cesty. V těch nejnevhodnějších chvílích Vás mohou postihnout křeče nebo bolesti svalů - dejte si Theragun mini do kapsy bundy nebo batohu a použijte ho třeba při náhlé bolesti lýtka během horské túry.

Theragun_mini

Vlastnosti Theragunu Mini

Tak tichý, že ho skoro neslyšíte.

Theragun mini Vám dopřeje tichou masáž a téměř okamžitě uvolní Vaše svaly na cestách nebo v pohodlí domova - to vše umožňuje technologie QuietForce™.

Tři kalibrované rychlosti

Theragun mini umožňuje výběr mezi 1750, 2100 nebo 2400 perkusemi za minutu. Každá z rychlostí má své terapeutické účinky.

Ergonomický úchop

Theragun mini má patentovaný ergonomický design ve tvaru trojúhelníku, díky kterému se bude snadno držet a sníží námahu prstů a zápěstí.

Celková výdrž baterie 150 minut

Masážní přístroj musí být připraven k použití kdykoliv - to zajistí vestavěná baterie, která udrží Theragun mini v provozu až 150 minut.

QuietForce Technology

Poměr malého rozměru, velkého výkonu a tichého chodu by nebyl možný bez technologie QuietForce™.

Theragun_mini_by_Therabody

Specifikace Theragunu mini

 • 3 rychlosti - možnost volby mezi 1750, 2100 nebo 2400 perkusemi za minutu
 • Amplituda - 12 mm
 • Kompatibilní nástavce - přístroj je kompatibilní se všemi nástavci 4. generace
 • Rozměry - 15,2 x 13,5 x 7,7 cm
 • Hmotnost - 680 g
 • Výdrž baterie - 150 minut
 • Doba nabíjení - 80 minut
 • Typ baterie - vestavěná 12V lithium-iontová baterie

Balení Theragunu mini obsahuje

 • Přístroj Theragun mini
 • Pouzdro
 • Nástavec Standard Ball
 • Napájecí adaptér

Stáhněte si Theragun aplikaci

Nová aplikace Theragunu představuje nový revoluční způsob léčby Vašeho těla a odhaluje schopnosti překonat bolest. Jednoduchý návod k Theragun přístrojům, které podporují Bluetooth propojení Vám krok za krokem vysvětlí, jak maximálně aktivovat svaly, spolu s podrobným řešením pro úlevu od chronické bolesti.

  

Návod k použití Theragunu mini

Zapnutí a nabíjení Theragunu mini

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní přístroje
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.39 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Theragun_logo

Americká firma Theragun vyrábí masážní masážní přístroje na bázi perkusivní terapie. Historie značky Theragun sahá do roku 2008, kdy měl chiropraktik Jason Wersland těžké bolesti ramene následkem nehody na motocyklu. Jeho bolest byla velkou motivací k sestavení několika prototypů přístroje na bázi perkusivní terapie, které byly poháněny bateriemi. Vzhledem k tomu, že se tato metoda pomalu stávala běžně přijímanou metodou léčby, někteří z elitních klientů dr. Werslanda, si začali uvědomovat, že kromě léčby bolesti má také vliv na výkonnost při uvolňování a aktivaci základních svalových skupin. Pro Jasona Werslanda byl rozhodující okamžik, když o přístroj Theragun projevili zájem fotbalové týmy Real Madrid a New England Patriots. V současnosti rázové přístroje Theragun využívají sportovní týmy po celém světě. 

 

Theragun kurz

Zúčastněte se odborného kurzu „Terapeutické využití Theragunu“, který vznikl pod záštitou světově uznávané značky Theragun. Odbornost kurzu garantuje Tharagun Academy a Dr. Jason Wersland, zakladatel firmy Theragun.