Anatomické modely

Anatomické modely jsou praktické pomůcky, bez kterých se neobejde skoro žádná ordinace lékaře. Demonstrací na konkrétních anatomických modelech může lékař pacientovi krásně popsat a vysvětlit zdravotní potíže, jenž ho trápí. Anatomické modely slouží jako výukový materiál pro studenty středních škol ve výuce biologie, pro studenty zdravotnických škol a pro budoucí mediky na lékařských fakultách.

Zmiňované modely jsou vyráběny z kvalitního, voděodolného materiálu a zpravidla mají barvu slonoviny. V naší nabídce naleznete například kostru člověka, model páteře, model lidského trupu, modely kostí a kloubů (ramenní kloub, kyčelní kloub), modely životně důležitých orgánů (srdce, mozek, plíce), modely svalových skupin, ale i figuríny pro nácvik základů první pomoci. Z našeho bohatého sortimentu si vyberou i instituce, které se zaměřují na vzdělávání a pořádání kurzů v oblasti první pomoci.

zpět

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení