Vzdělávání

Od roku 2009 se věnujeme také vzdělávání zdravotnického personálu v České republice a na Slovensku. Za tu dobu jsme uspořádali stovky kurzů a vyškolili tisíce terapeutů. Mezi naše nejnavštěvovanější kurzy patří kurzy patří Terapeutické využití Temtex tapu, Terapeutické využití Thera-Bandu nebo Terapeutické využití Theragunu. Pořádáme i Rehasport Konferenci sportovní fyzioterapie a kondičního tréninku. Rádi předáme naše zkušenosti i Vám.

 

 

Kurz Terapeutické využití Spophy Flossbandu

Koleno černé II (2)

30. - 31. říjen 2021 NOVĚ VYPSÁN
25. - 26. září 2021 KURZ OBSAZEN
12. - 13. červen 2021 KURZ OBSAZEN

 

Náplní kurzu s názvem "Terapeutické využití Spophy Flossbandu" je prezentace metody "tissue flossing", která byla vyvinuta pro ovlivnění muskuloskeletálního, kardiovaskulárního, nervového ale i lymfatického systému lidského těla.

vice_informaci


 

Terapeutické využití Temtex Tapu

Kurz_Tapovani

13. - 14. listopad 2021 NOVĚ VYPSÁN
9. - 10. říjen 2021 KURZ OBSAZEN
18. - 19. září 2021 KURZ OBSAZEN

 

Náplní kurzu je prezentace metody tejpování na ovlivnění muskuloskeletárního a lymfatického systému. Účastníci budou seznámeni s teorií a technikami, které lze využít ve fyzioterapii, sportovním lékařství, sportu.

vice_informaci


Konference sportovní fyzioterapie a kondičního tréninku

KONFERENCE_SPORTOVNÍ_FYZIOTERAPIE + Kondiční tréning_2021

 

Datum konání:  15. a 16. říjen 2022

 

Konference je primárně určena fyzioterapeutům, lékařům pohybujícím se ve sportovním prostředí, trenérům a sportovcům zajímající se o problematiku sportovní fyzioterapie a kondičního tréninku. Konference sportovní fyzioterapie obdržela souhlasné stanovisko UNIFY, účastníci obdrží 4 kredity do celoživotního vzdělávání. 

 

vice_informaci


 

Kurz Terapeutické využití Theragunu

Terapeutické využítí Theragunu

17. říjen 2020 KURZ OBSAZEN
15. únor 2020 KURZ OBSAZEN
21. září 2019 KURZ OBSAZEN

 

Kurz "Terapeutické využití Theragunu" vznikl pod záštitou světově uznávané značky Theragun. Koncepce Theragunu představuje ucelenou metodiku využití rázové terapie v klinickém či sportovním prostředí. Kurz je koncipován jako jednodenní s délkou výuky 8 hodin, přičemž program je rozdělen na dvě části.

vice_informaci


 

 Terapeutické využití Thera-Bandu

Kurz_TheraBandu

12. - 13. září 2020 KURZ OBSAZEN
23. - 24. květen 2020 KURZ OBSAZEN
19. - 20. října 2019 KURZ OBSAZEN

 

Kurz „Terapeutické využití Thera-Bandu“ přináší, pod záštitou světově uznávané Thera-Band Academy, moderní pojetí a Thera-Band představuje jako ucelený systém cvičení na několika úrovních. Frekventanti kurzu budou seznámeni s teoretickými poznatky a fyzikálními principy expanderů. Dále budou pracovat s mnoha dalšími pomůckami, jejichž působení uplatní ve sportovní fyzioterapii, tréninku, klasické rehabilitaci, v terapii ruky nebo jako součást masážních technik.

vice_informaci


 

Kurz Lymfotapingu

Kurz _Lymfotapingu

7. - 8. duben 2018 KURZ OBSAZEN

 

Náplní kurzu je prezentace metody tejpování na ovlivnění muskuloskeletárního a lymfatického systému. Účastníci budou seznámeni s teorií a technikami, které lze využít ve fyzioterapii, sportovním lékařství, sportu.

vice_informaci

 

 

Jak se přihlásit Školitelé
   
Časté dotazy
Kontakty