Overbally Thera-Band

4 položek celkem
Thera Band Mini Ball
Skladem (14 ks)
Kód: 12305
239 Kč
Kód: 12305
THERA-BAND Overball / Pilates Ball 18 cm, červená
200 Kč
Kód: 24030
THERA-BAND Overball / Pilates Ball 22 cm, modrá
224 Kč
Kód: 24040
THERA-BAND Overball / Pilates Ball 26 cm
249 Kč
Kód: 23100

Overbally Thera-Band na Rehasport.cz

Jde o cvičební pomůcku, která má využití nejen v rehabilitaci a fitness zařízeních, ale i v domácím prostředí. Používá se pro posilování oslabených svalů a vhodným cvičením zlepšuje dynamiku a prokrvení páteře. Může sloužit jako ideální pomůcka pro nácvik korigovaného dynamického sedu pro jízdu autem nebo při práci na PC.

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní overbally Thera-Band. Overbally Thera-Band používají špičkoví terapeuté a instruktoři fitness. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Rádi Vám s výběrem overballů poradíme v našich prodejnách nebo telefonicky na zákaznické lince 800 200 900.

Thera-Band kurz

Zúčastněte se kurzu „Terapeutické využití TheraBandu“. Tento kurz pod záštitou světově uznávané TheraBand Academy, přináší moderní pojetí a TheraBand představuje jako ucelený systém cvičení na několika úrovních. Frekventanti kurzu budou seznámeni s teoretickými poznatky a fyzikálními principy expanderů. Dále budou pracovat s mnoha dalšími cvičebními pomůckami, jejichž působení uplatní ve sportovní fyzioterapii, tréninku, klasické rehabilitaci, v terapii ruky nebo jako součást masážních technik. Více informací o kurzu zde.