Masážní válce a míčky Thera-Band a SKLZ

Nejprodávanější

SKLZ Foot Massage Ball, masážní míček na chodidlo
 
294 Kč
SKLZ Travel Massage Bar, cestovní masážní váleček
 
749 Kč
Thera-Band masážní váleček na chodidla
 
329 Kč
16 položek celkem
SKLZ AccuStick, akupresurní masážní tyč
649 Kč
Kód: ACST-001
SKLZ Foot Massage Ball, masážní míček na chodidlo Kód: PERF-MBSM-01
SKLZ Massage Bar, masážní tyč
899 Kč
Kód: APD-MSGBR-04
SKLZ Targeted Massage Ball, masážní míček Kód: PERF-MSLG-01
SKLZ Travel Massage Bar, cestovní masážní váleček Kód: PERF-TMBR-01
SKLZ Universal Massage Roller, dvojitý masážní míč Kód: PERF-EXRO-01
Thera-Band masážní váleček na chodidla
329 Kč
Kód: 56150
Thera-Band pěnový válec s červeným obalem, měkký
1 050 Kč
Kód: 119721
Thera-Band pěnový válec se zeleným obalem, tvrdý
1 150 Kč
Kód: 119731
Thera-Band pěnový válec se žlutým obalem, nejměkčí
950 Kč
Kód: 119711
Thera-Band pěnový válec, průměr 15 cm, délka 30,5 cm Kód: 11968
Thera-Band Roller - cestovní masážní váleček, zelený Kód: 12011
Thera-Band Roller - masážní váleček, zelený
769 Kč
Kód: 12010
Thera-Band Wrap, obal na pěnový válec, zelený, tvrdý Kód: 11973

Masážní válce Thera-Band 

Masážní válec Thera-Band a masážní obal Thera-Band Wrap jsou perfektní pomůckou vhodnou pro efektivní automasáž. Masážní válce mají různé šíře, délky a tuhosti. A tuhost masážního válce bývá největším problémem při automasáži. Proto Thera-Band rozšířil do své nabídky unikátní masážní válec se třemi různými stupni tuhosti, záleží tedy pouze na Vás jakou intenzitu automasáže zvolíte. Masážní válec se používá jak v profesionálním, tak v rekreačním sportu.

Využití masážního válce Thera-Band

Využití masážních válců je poměrně pestré. Primárně se však tato aktivačně-relaxační automasážní pomůcka používá pro aktivaci svalů a fascií před sportovním výkonem nebo v rámci regenerace po zátěži. Každý z nás je jiný a ztuhlost svalů po tréninku se také může lišit. Proto má masážní válec od Thera-Bandu tři vyměnitelné obaly - wrapy, které jsou barevně odstupňované dle jejich tuhosti. Žlutý wrap je nejměkčí, červený měkký a zelený je nejtvrdším obalem pro masážní válec Thera-Band - záleží tedy jen na Vás jakou tuhost si pro cvičení zvolíte. Masážní válce Thera-Band používá i Česká atletická reprezentace, tak je zkuste také!

Proč nakupovat masážní válce Thera-Band na Rehasport.cz?

Masážní válce máme skladem v centrálním distribučním skladu v Říčanech. Objednané zboží si můžete nechat zaslat na Vámi uvedenou adresu nebo si ho osobně vyzvednout ve výdejním místě centrálního distribučního skladu v Říčanech. Vaším nákupem masážního válce na Rehasport.cz to pro nás nekončí. Snažíme se Vám pomáhat i nadále. Proto pro Vás připravujeme různé videonávody s masážním válcem Thera-Band.

Masážní válce Thera-Band a SKLZ na Rehasport.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní masážní válce Thera-Band a SKLZ. Masážní válec Thera-Band a SKLZ používají špičkoví terapeuté a instruktoři fitness. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Rádi Vám s výběrem masážních válců poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.

Thera-Band kurz

Zúčastněte se kurzu „Terapeutické využití Thera-Bandu“. Tento kurz pod záštitou světově uznávané Thera-Band Academy, přináší moderní pojetí a Thera-Band představuje jako ucelený systém cvičení na několika úrovních. Frekventanti kurzu budou seznámeni s teoretickými poznatky a fyzikálními principy expanderů. Dále budou pracovat s mnoha dalšími cvičebními pomůckami, jejichž působení uplatní ve sportovní fyzioterapii, tréninku, klasické rehabilitaci, v terapii ruky nebo jako součást masážních technik. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení