Masážní válce Thera-Band

7 položek celkem
THERA-BAND pěnový válec s červeným obalem, měkký
1 050 Kč
Kód: 119721
THERA-BAND pěnový válec se zeleným obalem, tvrdý
1 150 Kč
Kód: 119731
THERA-BAND pěnový válec se žlutým obalem, nejměkčí
950 Kč
Kód: 119711
THERA-BAND pěnový válec, průměr 15 cm, délka 30,5 cm
370 Kč
Kód: 11968
THERA-BAND Wrap, obal na pěnový válec, červený, měkký
741 Kč
Kód: 11972
THERA-BAND Wrap, obal na pěnový válec, zelený, tvrdý
849 Kč
Kód: 11973
THERA-BAND Wrap, obal na pěnový válec, žlutý, nejměkčí
630 Kč
Kód: 11971

Masážní válce Thera-Band

Masážní válec Thera-Band a masážní obal Thera-Band Wrap jsou perfektní pomůckou vhodnou pro efektnivní automasáž. Masážní válce mají různé šíře, délky a tuhosti. A tuhost masážního válce bývá největším problémem při automasáži. Proto Thera-Band rozšířil do své nabídky unikátní masážní válec se třemi různými tuhostmi. V nabídce máme Thera-Band Wrap ve třech různých stupních tvrdosti, záleží tedy pouze na vás jakou intenzitu automasáže zvolíte. Masážní válec se používá jak v profesionálním, tak rekreačním sportu.

Využití masážního válce Thera-Band

Využití masážních válců je poměrně pestré. Primárně se však tato aktivačně-relaxační automasážní pomůcka používá pro aktivaci svalů a fascií před sportovním výkonem nebo v rámci regenerace po zátěži. Každý z nás je jiný a ztuhlost svalů po tréninku se také může lišit. Proto má masážní válec od Thera-Bandu tři vyměnitelné obaly - wrapy, které jsou barevně odstupňované dle jejich tuhosti. Žlutý wrap je nejměkčí, červený měkký a zelený je nejtvrdším obalem pro masážní válec Thera-Band - záleží tedy jen na Vás jakou tuhost si pro cvičení zvolíte. Masážní válce Thera-Band používá i Česká atletická reprezentace, tak je zkuste také!

Proč nakupovat masážní válce na Rehasport.cz?

Masážní válce máme skladem v Centrálním distribučním skladu v Čestlicích u Prahy. Objednané zboží si můžete nechat zaslat na Vámi uvedenou adresu nebo si ho osobně vyzvednout na prodejnách v Praze na Pankráci nebo v Čestlicích. Vaším nákupem masážního válce na Rehasport.cz to pro nás nekončí. Snažíme se Vám pomáhat i nadále. Proto pro Vás připravujeme různé videonávody s masážním válcem Thera-Band.

 Masážní válce na Rehasport.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní masážní válce Thera-Band. Masážní válec Thera-Band používají špičkoví terapeuté a instruktoři fitness. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Rádi vám s výběrem masážních válců poradíme v našich prodejnách nebo telefonicky na zákaznické lince 800 200 900.