Knihy o tejpování

Nejprodávanější

Terapeutické využití tejpování
Terapeutické využití tejpování
Skladem (30 ks)
Kód: 27101818
 
299 Kč
2 položek celkem
Lymfotaping - Terapeutické využití tejpování v lymfologii Kód: 27101825
Terapeutické využití tejpování
299 Kč
Kód: 27101818

Odborná literatura o tejpování na Rehasport.cz

V naší nabídce naleznete knihy o tejpování. První z nich je bestseller autorské dvojice Kobrová, Válka - Terapeutické využití tejpování, která nesmí chybět v knihovně žádného terapeuta. Druhá kniha má název - Lymfotaping - Terapeutické využití tejpování v lymfologii, která se zabývá problematikou poúrazových a pooperačních otoků. Pozornost je v knize také věnována ošetření jizev.

Kniha o tejpování - Terapeutické využití tejpování

Kromě školení "Terapeutické využití Temtex tapu" se věnujeme i publikační činnosti. Proto jsme ve spolupráci s našimi lektory (Kobrová, Válka) a nakladatelstvím Grada připravili knihu o tejpování Terapeutické využití tejpování. Je to kniha o tejpování s komplexním zpracováním problematiky kinesiotapingu v České republice. Kniha je protkána klinickými diagnózami včetně názorných fotografických ilustrací. Kvalitu této publikace jistě podtrhuje i fakt, že se svými téměř 15-ti tisíci výtisky je jednoznačně nejprodávanější knihou o tejpování u nás.

Knihy o tejpování na Rehasport.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní knihy o tejpování od nakladatelství Grada. Knihy o tejpování používají pro další vzdělávání i špičkoví terapeuté. Stejně tak si knihu můžete přečíst i jako laici. Rádi Vám s výběrem knihy o tejpování poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900Kromě knih pro Vás připravujeme různé videonávody o tejpování.

Kurz „Terapeutické využití Temtex tapu“

Zúčastněte se odborného kurzu „Terapeutické využití Temtex tapu“. Náplní tohoto kurzu je prezentace metody tejpování na ovlivnění muskuloskeletárního a lymfatického systému. Účastníci budou seznámeni s teorií a technikami, které lze využít ve fyzioterapii, sportovním lékařství, sportu apod. Odbornost garantují zkušení lektoři a průkopníci tejpování v České republice MUDr. et Mgr. Robert Válka a Mgr. Jitka Kobrová. Naše kurzy obdržely souhlasné stanovisko UNIFY, na základě kterého účastník kurzu obdrží kredity do celoživotního vzdělávání.