Knihy o tejpování

Nejprodávanější

Terapeutické využití tejpování
Terapeutické využití tejpování
Skladem (38 ks)
Kód: 27101818
 
299 Kč
2 položek celkem
Lymfotaping - Terapeutické využití tejpování v lymfologii Kód: 27101825
Terapeutické využití tejpování
299 Kč
Kód: 27101818

Odborná literatura o tejpování na Rehasport.cz

V naší nabídce naleznete knihy o tejpování. První z nich je bestseller autorské dvojice Kobrová, Válka - Terapeutické využití tejpování, která nesmí chybět v knihovně žádného terapeuta. Druhá kniha má název - Lymfotaping - Terapeutické využití tejpování v lymfologii, která se zabývá problematikou poúrazových a pooperačních otoků. Pozornost je v knize také věnována ošetření jizev.

Kniha o tejpování - Terapeutické využití tejpování

Kromě školení "Terapeutické využití Temtex tapu" se věnujeme i publikační činnosti. Proto jsme ve spolupráci s našimi lektory (Kobrová, Válka) a nakladatelstvím Grada připravili knihu o tejpování Terapeutické využití tejpování. Je to kniha o tejpování s komplexním zpracováním problematiky kinesiotapingu v České republice. Kniha je protkána klinickými diagnózami včetně názorných fotografických ilustrací. Kvalitu této publikace jistě podtrhuje i fakt, že se svými téměř 15-ti tisíci výtisky je jednoznačně nejprodávanější knihou o tejpování u nás.

Knihy o tejpování na Rehasport.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní knihy o tejpování od nakladatelství Grada. Knihy o tejpování používají pro další vzdělávání i špičkoví terapeuté. Stejně tak si knihu můžete přečíst i jako laici. Rádi Vám s výběrem knihy o tejpování poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900Kromě knih pro Vás připravujeme různé videonávody o tejpování.

Kurz „Terapeutické využití Temtex tapu“

Zúčastněte se odborného kurzu „Terapeutické využití Temtex tapu“. Náplní tohoto kurzu je prezentace metody tejpování na ovlivnění muskuloskeletárního a lymfatického systému. Účastníci budou seznámeni s teorií a technikami, které lze využít ve fyzioterapii, sportovním lékařství, sportu apod. Odbornost garantují zkušení lektoři a průkopníci tejpování v České republice MUDr. et Mgr. Robert Válka a Mgr. Jitka Kobrová. Naše kurzy obdržely souhlasné stanovisko UNIFY, na základě kterého účastník kurzu obdrží kredity do celoživotního vzdělávání. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení