Knihy o tejpování

3 položek celkem
lymfotaping
299 Kč
Kód: 27101825
Terapeutické využití tejpování
Skladem (40 ks)
Kód: 27101818
299 Kč
Kód: 27101818
Tejpování, Daniel Weiss
Momentálně nedostupné
Kód: 81112652
279 Kč
Kód: 81112652

Odborná literatura o tejpování

V naší nabídce naleznete knihy o tejpování. První z nich je bestseller autorské dvojice Kobrová, Válka - Terapeutické využití tejpování, která nesmí chybět v knihovně žádného terapeuta. Druhou knihou o tejpování je publikace s výstižným názvem Tejpování, která je od německého autora Daniela Weisse. Daniel Weiss se zaměřuje spíše na "východní pojetí tejpování", takže se zde můžete dočíst jaká barva má jaký význam. Zajímavou kapitolou této knihy je část věnovaná cross tapingu.

Kniha o tejpování - Terapeutické využití tejpování

Kromě školení Terapeutické využití Temtex tapu se věnujeme i publikační činnosti. Proto jsme ve spolupráci s našimi lektory (Kobrová, Válka) a nakladatelstvím Grada připravili knihu o tejpování Terapeutické využití tejpování. Je to kniha o tejpování s komplexním zpracováním problematiky kinesiotapingu v České republice. Kniha je protkána klinickými diagnózami včetně názorných fotografických ilustrací. Kvalitu této publikace jistě podtrhuje i fakt, že se svými téměř 15-ti tisíci výtisky je jednoznačně nejprodávanější knihou o tejpování u nás.

Knihy o tejpování na Rehasport.cz

 V naší nabídce naleznete pouze kvalitní knihy o tejpování od nakladatelství Grada a Noxi. Knihy o tejpování používají pro další vzdělávání i špičkoví terapeuté. Stejně tak si knihu můžete přečíst i jako laici. Rádi vám s výběrem knihy o tejpování poradíme v našich prodejnách nebo telefonicky na zákaznické lince 800 200 900.