VIDEONÁVODY

 

Videonávody na tejpování

V těchto videonávodech se dozvíte jak správně tejpovat např. zápěstí, koleno, krk, lýtko atd. po různých úrazech, operacích či jiných poranění. Všechny videonávody jsou komentované a ukazují, jak tejpovací pásku správně použít při konkrétních zdravotních potíží. Před samotným tejpováním si nezapomeňte pokožku pořádně umýt a osušit, aby tejp co nejlépe držel. Ve videoukázkách jsou použity tejpy značky Temtex a speciální nůžky na tejpování.

tejpovani840x472

 


Cyklus videí
"JAK SPRÁVNĚ REHABILITOVAT"

Tyto videonávody Vám pomohou, jak máte správně rehabilitovat po operacích a úrazech v případě, že jste se nedostali k nějakému specialistovi či fyzioterapeutovi a budete cvičit sami doma. Cyklem videí Vás provedou fyzioterapeuti z Rehabilitace Rehasport, kteří Vám jednotlivé cviky ukáží a vysvětlí. Dostanou se k Vám tak rady a triky, které se v nemocnicích či jiných rehabilitačních zařízeních třeba nedozvíte.

jak sprácně rehabilitovat

 


Videonávody na cvičení s posilovací gumou Thera-Band

Tato videa přinášejí seznam cviků, které lze provádět s posilovací gumou Thera-Band. Je v nich ukázáno správné držení těla a provedení celého cviku. Videonávody jsou samostatně rozděleny podle toho, jakou část těla chcete posilovat. V ukázkách je použita také podložka na cvičení Thera-Band.

videonávody na cvičení

 


Videonávody pro správné zacházení s perkusivním přístrojem Theragun G2PRO

Videonávody ukazují, jak zacházet a v jakém úhlu mít hlavici při masáži různých svalových skupin. Theragun G2PRO je přístroj pro rázovou terapii, který slouží k uvolnění svalového tonu. Podívejte se, jakými různými způsoby se dá Theragun použít. Videonávody jsou pouze v angličtině.

Theragun_g2pro_videonavody

 


Videonávody pro správné zacházení s perkusivním přístrojem Theragun G3PRO

Videonávody ukazují, jak zacházet a v jakém úhlu mít hlavici při perkusivní terapii různých svalových skupin. Perkusivní přístroj Theragun G3PRO slouží k uvolnění svalového tonu. Podívejte se, jakými různými způsoby se dá Theragun použít. Videonávody jsou pouze v angličtině.

alt=

 


Videonávody pro správné zacházení s perkusivním přístrojem Theragun PRO

Videonávody Vám ukáží jak správně pracovat s perkusivním přístrojem nové generace. Theragun PRO představuje nejvýkonnější komerční přístroj na perkusivní terapii s funkcemi a vlastnostmi, které profesionálové znají a kterým důvěřují. Videonávody jsou pouze v angličtině.

Theragun PRO

 


Videonávody Spophy Flossband

Videonávody ukazují, jak zacházet s kompresní terapeutickou páskou Spophy Flossband.

Podívejte se, jakými různými způsoby se dá Spophy Flossband použít.

Spophy_Flossband

 


Videonávody na cvičení s balanční čočkou Rehabiq

Videonávody Vám ukáží jak správně cvičit s balanční čočkou Rehabiq

Cvičení s balanční čočkou Rehabiq zlepšuje koordinaci, celkovou kondici nebo rovnováhu.

Balanční čočka Rehabiq, modrá, 33 cm