VIDEONÁVODY

 

Videonávody na tejpování

V těchto videonávodech se dozvíte jak správně tejpovat např. zápěstí, koleno, krk, lýtko atd. po různých úrazech, operacích či jiných poranění. Všechny videonávody jsou komentované a ukazují, jak tejpovací pásku správně použít při konkrétních zdravotních potíží. Před samotným tejpováním si nezapomeňte pokožku pořádně umýt a osušit, aby tejp co nejlépe držel. Ve videoukázkách jsou použity tejpy značky Temtex a speciální nůžky na tejpování.

tejpovani840x472


Cyklus videí
"JAK SPRÁVNĚ REHABILITOVAT"

Tyto videonávody Vám pomohou, jak máte správně rehabilitovat po operacích a úrazech v případě, že jste se nedostali k nějakému specialistovi či fyzioterapeutovi a budete cvičit sami doma. Cyklem videí Vás provedou fyzioterapeuti z Rehabilitace Rehasport, kteří Vám jednotlivé cviky ukáží a vysvětlí. Dostanou se k Vám tak rady a triky, které se v nemocnicích či jiných rehabilitačních zařízeních třeba nedozvíte.

jak sprácně rehabilitovat


Videonávody na cvičení s posilovací gumou Thera-Band

Tato videa přinášejí seznam cviků, které lze provádět s posilovací gumou Thera-Band. Je v nich ukázáno správné držení těla a provedení celého cviku. Videonávody jsou samostatně rozděleny podle toho, jakou část těla chcete posilovat. V ukázkách je použita také podložka na cvičení Thera-Band.

videonávody na cvičení


Videonávody pro správné zacházení s perkusivním přístrojem Theragun G2PRO

Videonávody ukazují, jak zacházet a v jakém úhlu mít hlavici při masáži různých svalových skupin. Theragun G2PRO je přístroj pro rázovou terapii, který slouží k uvolnění svalového tonu. Podívejte se, jakými různými způsoby se dá Theragun použít. Videonávody jsou pouze v angličtině.

Theragun_g2pro_videonavody


Videonávody pro správné zacházení s perkusivním přístrojem Theragun G3PRO

Videonávody ukazují, jak zacházet a v jakém úhlu mít hlavici při perkusivní terapii různých svalových skupin. Perkusivní přístroj Theragun G3PRO slouží k uvolnění svalového tonu. Podívejte se, jakými různými způsoby se dá Theragun použít. Videonávody jsou pouze v angličtině.

alt=


Videonávody pro správné zacházení s perkusivním přístrojem Theragun PRO

Videonávody Vám ukáží jak správně pracovat s perkusivním přístrojem nové generace. Theragun PRO představuje nejvýkonnější komerční přístroj na perkusivní terapii s funkcemi a vlastnostmi, které profesionálové znají a kterým důvěřují. Videonávody jsou pouze v angličtině.

Theragun PRO


Videonávody Spophy Flossband

Videonávody ukazují, jak zacházet s kompresní terapeutickou páskou Spophy Flossband.

Podívejte se, jakými různými způsoby se dá Spophy Flossband použít.

Spophy_Flossband


Videonávody na cvičení s balanční čočkou Rehabiq

Videonávody Vám ukáží jak správně cvičit s balanční čočkou Rehabiq

Cvičení s balanční čočkou Rehabiq zlepšuje koordinaci, celkovou kondici nebo rovnováhu.

Balanční čočka Rehabiq, modrá, 33 cm

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení