Rehasport Konference sportovní fyzioterapie a kondičního tréninku

Rehasport Konference sportovní fyzioterapie 2019Na základě velmi pozitivních ohlasů z loňského ročníku Rehasport Konference sportovní fyzioterapie, pro Vás letos připravujeme akci mnohem větší a pevně věříme, že i mnohem lepší. Nebude to jedna, ale rovnou dvě konference ve dvou dnech, které budou propojeny společenským večerem. Konference jsou primárně určeny fyzioterapeutům, lékařům pohybujícím se ve sportovním prostředí, trenérům a sportovcům zajímající se o problematiku sportovní fyzioterapie a kondičního tréninku.

Rehasport Konference sportovní fyzioterapie

Přijďte si poslechnout přední postavy česko - slovenské sportovní fyzioterapie. Pobavit se o prevenci a léčbě sportovních úrazů a aktivně se zapojit do praktických workshopů. I letos se budeme snažit propojit sportovní fyzioterapeuty se sportovními kluby a svazy.

Konference je primárně určena fyzioterapeutům, ale také lékařům pohybujícím se ve sportovním prostředí. Uvítáme i trenéry a sportovce zajímající se o problematiku sportovní fyzioterapie. Po skončení konference se můžete těšit na první Mistrovství světa ve sportovní fyzioterapii, kde se rozhodne o titulech v elitní a juniorské kategorii.

Konference obdržela souhlasné stanovisko UNIFY, účastníci obdrží 4 kredity do celoživotního vzdělávání. Odborným garantem konference je MUDr. et Mgr. Robert Válka, MBA #REKO2021.

Rehasport Konference kondičního tréninku

Přijďte si poslechnout přední postavy česko - slovenského kondičního tréninku. Pobavit se o diagnostice, rozvoji funkčního a pohybového potenciálu sportovců a aktivně se zapojit do praktických workshopů.
 
Konference je primárně určena kondičním trenérům kolektivních i individuálních sportů, ale také sportovním fyzioterapeutům. Uvítáme i trenéry a sportovce zajímající se o problematiku kondičního tréninku. Odborným garantem konference je PhDr. Aleš Kaplan, Ph.D., MBA #REKO2021.

 

 
 
Termín - ???
 
Místo konání - Konferenční centrum Aquapalace Čestlice
 
Vstupenky
Odborní garanti
  • MUDr. et Mgr. Robert Válka, MBA
    (sportovní fyzioterapie)
  •  
  • PhDr. Aleš Kaplan, Ph.D., MBA
    (kondiční trénink)
 
Přednášející - seznam přednášejících (sportovní fyzioterapie) můžete najít zde (seznam budeme průběžně aktualizovat)
                      - seznam přednášejících (kondiční trénink) můžete najít zde (seznam budeme průběžně aktualizovat)
Oběd -  možnost zakoupení obědového menu 1 či menu 2. Pokud by Vám tato nabídka nevyhovovala, můžete si zajít na oběd do nedaleké restaurace v obchodním domě Kika nebo food courtu v OC Čestlice.
 
Jak se dostat na konferenci (Doprava) - způsob jakým se dopravit na Rehasport Konferenci najdete v tomto odkazu.
 
Ubytování - nabízíme ubytování v Aquapalace hotel za zvýhodněnou cenu pro účastníky konference. V okolí hotelu je celá řada dalších ubytovacích zařízení v různých cenových relacích. Zkuste například booking.com a spojte vzdělávání s výletem do Prahy, jedné z nejkrásnějších metropolí Evropy.