Rehasport Konference sportovní fyzioterapie a kondičního tréninku

Rehasport Konference sportovní fyzioterapie 2019Na základě velmi pozitivních ohlasů z loňského ročníku Rehasport Konference sportovní fyzioterapie, pro Vás letos připravujeme akci mnohem větší a pevně věříme, že i mnohem lepší. Nebude to jedna, ale rovnou dvě konference ve dvou dnech, které budou propojeny společenským večerem. Konference jsou primárně určeny fyzioterapeutům, lékařům pohybujícím se ve sportovním prostředí, trenérům a sportovcům zajímající se o problematiku sportovní fyzioterapie a kondičního tréninku.

Rehasport Konference sportovní fyzioterapie

Přijďte si poslechnout přední postavy česko - slovenské sportovní fyzioterapie. Pobavit se o prevenci a léčbě sportovních úrazů a aktivně se zapojit do praktických workshopů. I letos se budeme snažit propojit sportovní fyzioterapeuty se sportovními kluby a svazy.

Konference je primárně určena fyzioterapeutům, ale také lékařům pohybujícím se ve sportovním prostředí. Uvítáme i trenéry a sportovce zajímající se o problematiku sportovní fyzioterapie. Po skončení konference se můžete těšit na první Mistrovství světa ve sportovní fyzioterapii, kde se rozhodne o titulech v elitní a juniorské kategorii.

Konference obdržela souhlasné stanovisko UNIFY, účastníci obdrží 4 kredity do celoživotního vzdělávání. Odborným garantem konference je MUDr. et Mgr. Robert Válka, MBA #REKO2021.

Rehasport Konference kondičního tréninku

Přijďte si poslechnout přední postavy česko - slovenského kondičního tréninku. Pobavit se o diagnostice, rozvoji funkčního a pohybového potenciálu sportovců a aktivně se zapojit do praktických workshopů.
 
Konference je primárně určena kondičním trenérům kolektivních i individuálních sportů, ale také sportovním fyzioterapeutům. Uvítáme i trenéry a sportovce zajímající se o problematiku kondičního tréninku. Odborným garantem konference je PhDr. Aleš Kaplan, Ph.D., MBA #REKO2021.

 

 
 
Termín - ???
 
Místo konání - Konferenční centrum Aquapalace Čestlice
 
Vstupenky
Odborní garanti
  • MUDr. et Mgr. Robert Válka, MBA
    (sportovní fyzioterapie)
  •  
  • PhDr. Aleš Kaplan, Ph.D., MBA
    (kondiční trénink)
 
Přednášející - seznam přednášejících (sportovní fyzioterapie) můžete najít zde (seznam budeme průběžně aktualizovat)
                      - seznam přednášejících (kondiční trénink) můžete najít zde (seznam budeme průběžně aktualizovat)
Oběd -  možnost zakoupení obědového menu 1 či menu 2. Pokud by Vám tato nabídka nevyhovovala, můžete si zajít na oběd do nedaleké restaurace v obchodním domě Kika nebo food courtu v OC Čestlice.
 
Jak se dostat na konferenci (Doprava) - způsob jakým se dopravit na Rehasport Konferenci najdete v tomto odkazu.
 
Ubytování - nabízíme ubytování v Aquapalace hotel za zvýhodněnou cenu pro účastníky konference. V okolí hotelu je celá řada dalších ubytovacích zařízení v různých cenových relacích. Zkuste například booking.com a spojte vzdělávání s výletem do Prahy, jedné z nejkrásnějších metropolí Evropy. 
 
 


Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení