Gelové vložky do bot

Nejprodávanější

Sorbothane Double Strike, gelové vložky do bot
 
699 Kč
Sorbothane Sorbo Pro, gelové vložky do bot
Sorbothane Sorbo Pro, gelové vložky do bot
Skladem (14 ks)
Kód: 091566843
 
899 Kč
Sorbothane Lightweight Heel Pad, gelové podpatěnky malé
 
299 Kč
4 položek celkem
Sorbothane Double Strike, gelové vložky do bot Kód: 091566983
Sorbothane Single Strike, gelové vložky do bot Kód: 091567056
Sorbothane Sorbo Pro, gelové vložky do bot Kód: 091566843

Gelové vložky do bot na Rehasport.cz

Nabízíme Vám kvalitní gelové vložky Sorbothane. Jedná se o americkou firmu, která na trhu působí již od roku 1982. Sorbothane působí v mnoha průmyslových odvětvích od leteckého průmyslu po výrobu sportovních potřeb. Sorbothane® Comfort & Performance vložky jsou doporučovány ortopedy, podiatry, fyzioterapeuty a profesionálními trenéry. Pohlcují nárazy a předcházejí úrazům při sportovních aktivitách. Gelové vložky Sorbothane jsou dostupné ve čtyřech variantách z nichž každá má své specifické vlastnosti. Single Strike ocení zejména hráči golfu a turisté, kteří nejvíce namáhají patu. Gelové vložky Double Strike chrání celé chodidlo a nejvíce je využijí běžci a hráči rugby. Gelové vložky Sorbo Pro jsou určeny pro sporty s vysokou zátěží jako fotbal, běh nebo tenis. Gelové podpatěnky Heel Pad maximálně chrání patu.

Výhody gelových vložek do bot Sorbothane Single Strike

Gelové vložky do bot Sorbothane Single Strike jsou vhodné na sportovní aktivity, při kterých se nejvíce namáhá pata. Těmito aktivitami je zejména golf a pěší turistika v přírodě. Profilovaný a pohodlný design gelových vložek do bot Sorbothane Single Strike zaručuje absorbci nárazů při dlouhé a namáhavé chůzi v terénu. Gelové vložky Single Strike jsou vybaveny materiálem Coolmax, který zaručuje maximální prodyšnost při pohybových aktivitách. Antibakteriální vrstva chrání chodidlo před působením bakterií, které vznikají pocením.

Výhody gelových vložek do bot Sorbothane Double Strike

Gelové vložky do bot Sorbothane Double Strike jsou vhodné zejména pro sporty s vysokou intenzitou zátěže. Vložky do bot Sorbothane Double Strike mají zabudovanou podpatěnku a komfortní tvarování, které efektivně pohlcuje otřesy při běhu v přední části chodidla i na patě. Díky pokročilé antibakteriální technologii gelová vložka eliminuje zápach způsobený pocením při náročných pohybových aktivitách. Pokrokový materiál Coolmax zajišťuje maximální prodyšnost. Tento nejvíce prodávaný model gelových vložek Sorbothane je vhodný také pro sporty jako rugby nebo basketbal. Využití najde i při náročné horské turistice.

Výhody gelových vložek do bot Sorbothane Sorbo Pro

Jsou určeny pro všechny aktivní sportovce, turisty nebo osoby, které tráví většinu dne na nohou a potřebují gelové vložky do bot jako prevenci proti možným pozdějším problémům. Gelové vložky do bot Sorbo Pro snadno kontrolují pronaci. Sorbothane Sorbo Pro jsou vhodné pro všechny typy sportovní obuvi a díky úpravě Trim-to-fit je možné je upravit podle tvaru chodidla. Sorbo Pro jsou vhodné při bolestech paty, nestabilitě kotníku, patní ostruze, bolesti kolene nebo plantární fasciitis.

Výhody gelových podpatěnek do bot Sorbothane Heel Pads

Gelové podpatěnky Heel Pads absorbují nárazy především v patní části chodidla. Jsou velmi lehké a mají účinnou antibakteriální vrstvu. Jsou univerzální a vejdou se do všech typů obuvi a zároveň poskytují stabilní podporu a komfort. Gelové podpatěnky jsou vyrobeny z nárazů absorbujícího viskoelastického materiálu Sorbothane. Heel Pads jsou vhodné na sporty jako je golf, fotbal, běh nebo rugby.