Ortézy na koleno

Nejprodávanější

Mueller Adjust-to-Fit Knee Support, bandáž na koleno
 
699 Kč
Mueller Adjust-to-Fit Knee Stabilizer, ortéza na koleno
 
999 Kč
Mueller Jumper's Knee Strap, podkolenní pásek
 
399 Kč
27 položek celkem
Mueller Adjust-to-Fit Knee Strap, podkolenní pásek
449 Kč
Kód: 6917
Mueller Hinged Wraparound Knee, ortéza na koleno Kód: 53138
M 2100
2 490 Kč
Kód: B2100
Mueller Adjust-to-Fit Knee Stabilizer, ortéza na koleno
999 Kč
Kód: 6937
Mueller Adjustable Knee Support, bandáž na koleno
749 Kč
Kód: 57227
Mueller Self-Adjusting Knee Stabilizer, ortéza na koleno Kód: 56427
Mueller Max Knee Strap, duální kolenní pásek
969 Kč
Kód: 59857
Mueller Compact Knee Support, podpora kolene
599 Kč
Kód: 58677
Mueller Jumper's Knee Strap Red, podkolenní pásek červený Kód: 51997
Nahoru
Další produkty

Ortézy na koleno na Rehasport.cz

Ortézy na koleno jsou rehabilitační pomůcky, které se obvykle používají například po operaci kolene nebo po úrazech kolenního kloubu a vazivových úponů. Ortéza na koleno se obvykle používá jako podpora ochablého svalstva a vazů aby se koleno lépe hojilo. Ortézy na koleno se hojně používají také pro zmírnění bolesti jako fixace. Velice často se používají dlouhodobě při sportu jako opora. Existují různé druhy ortéz na koleno, například v podobě návleku nebo pevné ortézy na suchý zip. V naší nabídce naleznete pouze špičkové ortézy na koleno od Mueller Sports Medicine. Ortézy na koleno si můžete osobně vyzvednout ve výdejním místě centrálního distribučního skladu v Říčanech.

Nevíte si rady s výběrem správné ortézy? Poradíme Vám.

Ortéza na koleno Mueller Hg80

Kloubová ortéza na koleno Mueller Hg80 je vyrobena z materiálu HydraCinn™, jenž urychluje odvod vlhkosti. Základní návlek ortézy na koleno je vyroben z antimikrobiální textilie, která je speciálně prodyšná a extrémně měkká na omak. Ortéza na koleno Mueller Hg80 spolehlivě a maximálně zpevní nestabilní, slabá či zraněná kolena. Stabilitu ortézy zajišťují postranní tříkloubové vodící tyče. Vnitřní protiskluzové pásy napomáhají udržet ortézu na správném místě.

Ortéza na koleno Mueller Hinged Wraparound Knee

Ortéza na Mueller Hinged Wraparound Knee poskytuje podporu slabým nebo zraněným kolenům a účinně předchází nevhodným pohybům. Nastavitelné popruhy umožňují přizpůsobení každému uživateli. Otevřená čéška pomáhá předcházet skluzu.

Sportovní ortézy na koleno

Snad každý kdo někdy sportoval měl nějaký úraz kolenního kloubu. Řešením může být ortéza na koleno nebo fyzioterapeut. Pokud se rozhodnete pro ortézu a chcete se svému oblíbenému sportu věnovat i nadále, měli byste si na koleno pořídit sportovní ortézu. Ta Vám umožní sportovat i když koleno nebude úplně v pořádku. Kolenní ortézu byste měli používat po konzultaci s Vaším fyzioterapeutem nebo ortopedem. V naší nabídce naleznete pouze kvalitní ortézy na koleno od světoznámého výrobce Mueller Sports Medicine. Ortézy na koleno Mueller používají špičkoví sportovci v rámci doléčování svých zranění. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Jsme specialisté na prodej sportovních ortéz na koleno Mueller. Rádi Vám s výběrem ortézy na koleno poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.