Ortézy na koleno

23 položek celkem
Mueller Adjust-to-Fit Knee Support, bandáž na koleno Kód: 6117
Mueller Adjust-to-Fit Knee Strap, podkolenní pásek
284 Kč
Kód: 6917
Mueller Adjust-to-Fit Knee Stabilizer, ortéza na koleno Kód: 6937
Mueller® Green, Adjustable Hinged Knee Brace,  ortéza na koleno, univerzální Kód: 86455ML
Mueller Adjustable Knee Support 1
499 Kč
Kód: 57227
Mueller Max Knee Strap, duální kolenní pásek
969 Kč
Kód: 59857
Mueller Compact Knee Support, podpora kolene
557 Kč
Kód: 58677
Mueller Thigh Support, bandáž na stehno
495 Kč
Kód: 4491
Mueller Jumper's Knee Strap Blue, podkolenní pásek modrý Kód: 53997
Nahoru
Další produkty

Ortézy na koleno na Rehasport.cz

Ortézy na koleno jsou rehabilitační pomůcky, které se obvykle používají například po operaci kolene nebo po úrazech kolenního kloubu a vazivových úponů. Ortéza na koleno se obvykle používá jako podpora ochablého svalstva a vazů aby se koleno lépe hojilo. Ortézy na koleno se hojně používají také pro zmírnění bolesti jako fixace. Velice často se používají dlouhodobě při sportu jako opora. Existují různé druhy ortéz na koleno, například v podobě návleku nebo pevné ortézy na suchý zip. V naší nabídce naleznete pouze špičkové ortézy na koleno od Mueller Sports Medicine, které si můžete osobně vyzkoušet na jedné z našich prodejen.

Ortéza na koleno Mueller Hg80

Kloubová ortéza na koleno Mueller Hg80 je vyrobena z materiálu HydraCinn™, jenž urychluje odvod vlhkosti. Základní návlek ortézy na koleno je vyroben z antimikrobiální textilie, která je speciálně prodyšná a extrémně měkká na omak. Ortéza na koleno Mueller Hg80 spolehlivě a maximálně zpevní nestabilní, slabá či zraněná kolena. Stabilitu ortézy zajišťují postranní tříkloubové vodící tyče. Vnitřní protiskluzové pásy napomáhají udržet ortézu na správném místě.

Ortéza na koleno Mueller Pro-Level

Kolenní ortéza Mueller Pro-Level je ortéza s nejvyšším stupněm ochrany od Muellera. Stejně jako u ortézy na koleno Mueller Hg 80 je zde maximální stabilita zajištěna postranními tříkloubovými vodícími tyčemi, přičemž Mueller Pro-Level navíc jako jediná ortéza na koleno od Mueller Sports Medicine umožňuje mechanicky zajistit omezení maximálního rozsahu v kolenním kloubu.

Sportovní ortézy na koleno

Snad každý kdo někdy sportoval měl nějaký úraz kolenního kloubu. Řešením může být ortéza na koleno nebo fyzioterapeut. Pokud se rozhodnete pro ortézu a chcete se svému oblíbenému sportu věnovat i nadále, měli byste si na koleno pořídit sportovní ortézu. Ta Vám umožní sportovat i když koleno nebude úplně v pořádku. Kolenní ortézu byste měli používat po konzultaci s Vaším fyzioterapeutem nebo ortopedem. V naší nabídce naleznete pouze kvalitní ortézy na koleno od světoznámého výrobce Mueller Sports Medicine. Ortézy na koleno Mueller používají špičkoví sportovci v rámci doléčování svých zranění. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Jsme specialisté na prodej sportovních ortéz na koleno Mueller. Rádi Vám s výběrem ortézy na koleno poradíme v našich prodejnách nebo telefonicky na zákaznické lince 800 200 900.