Lepidla na tejpy

4 položek celkem
PreTape malý+velký
394 Kč
Kód: 200902
Mueller Quick Drying Adherent Spray (Q.D.A.), aerosolový sprej, velký 295 ml Kód: 170202
Mueller Quick Drying Adherent Spray (Q.D.A.), aerosolový sprej, malý 118 ml Kód: 170201
PreTape malý+velký
296 Kč
Kód: 200901

Lepidla na tejpy

Lepidlo na tejpy je nezbytnou pomůckou každého terapeuta, který občas tejpuje potivá místa jako jsou například chodidla. Lepidla na tejpy se využívají jak při fixačním tejpování, tak při kinesiotapingu. V nabídce naleznete lepidla na tejpovací pásky od americké společnosti Mueller.

Lepidla na tejpy Mueller

V našem sortimentu si můžete vybrat z kompletní produktové řady lepidel na tejpy od americké společnosti Mueller Sports Medicine. Mueller vyrábí Tuffner Pre-Tape (se zeleným víčkem) a Quick Drying Adherent (Q.D.A. - s šedým víčkem). Obě tyto lepidla na tejpy se prodávají v malém i velkém balení. Malé balení obsahuje 118 ml a velké 295 ml lepidla.

Lepidla na tejpy na Rehasport.cz

 V naší nabídce naleznete vysoce kvalitní lepidla na tejpy od světoznámého výrobce produktů pro sportovní medicínu Mueller Sports Medicine. Lepidlo na tejpy Mueller používají špičkoví sportovní fyzioterapeuté. Stejně tak je vhodné například pro domácí použití. Jsme specialisté na prodej lepidel na tejpy Mueller! Rádi vám s výběrem lepidla na tejpy poradíme v našich prodejnách nebo telefonicky na zákaznické lince 800 200 900.