REHASPORT TRADE S. R. O.

LOGO REHASPORT

Provozovatelem e-shopu Rehasport.cz je REHASPORT TRADE s.r.o. zabývající se importem a distribucí produktů pro Vaši terapii. Začátkem roku 2009 jsme v České republice a na Slovensku rozběhli prodej tejpovacích pásek Temtex. Ještě před prázdninami téhož roku jsme uspořádali první kurz Terapeutické využití Temtex tapu. Postupně jsme rozšiřovali náš sortiment - nejprve o gel proti bolesti Biofreeze. Postupně jsme začali rozšiřovat náš sortiment o další zajímavé produkty. V průběhu několika let jsme se vypracovali mezi středoevropskou špičku v distribuci rehabilitačních pomůcek, což jsme umocnili naším vstupem na maďarský trh. V roce 2015 jsme do našeho portfolia ve výhradním zastoupení zařadili cvičební a rehabilitační pomůcky Thera-Band, masážní přípravky cosiMed a na podzim ještě Mueller Sports Medicine. V následujících letech jsme přidali tréninkové pomůcky SKLZ, masážní přístroje Theragun, kvalitní gelové vložky Sorbothane nebo chladivé/hřejivé zábaly TheraPearl. Sportovní fyzioterapeuté ocení nabídku značky Spophy, která nabízí produkty pro masáže a regeneraci. V naší nabídce naleznete také kvalitní kompenzační pomůcky Rehabiq. Momentálně máme více než 1500 skladových položek připravených k okamžité expedici.

Naše společnost nabízí svým zákazníkům pouze ty nejkvalitnější rehabilitační pomůcky, tejpovací pásky a masážní pomůcky od prověřených dodavatelů. Našimi klienty jsou sportovní fyzioterapeuté, maséři, ale i soukromá a státní rehabilitační zařízení. Naše produkty využívají přední čeští sportovci a jejich terapeuté. Hlavní prioritou je pro nás spokojenost zákazníků, proto Vám nabízíme vysokou kvalitu produktů, osobní přístup a bezkonkurenční ceny.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení