Masážní pomůcky Thera-Band

7 položek celkem
Míček na míčkování
Skladem (59 ks)
Kód: M4
od 29 Kč
Kód: M4
THERA-BAND masážní míček ježek, 10 cm, modrý
219 Kč
Kód: 26912
THERA-BAND masážní míček ježek, 6 cm, oranžový
129 Kč
Kód: 26903
THERA-BAND masážní míček ježek, 8 cm, žlutý
155 Kč
Kód: 26902
THERA-BAND masážní váleček na chodidla
305 Kč
Kód: 56150
THERA-BAND Roller - cestovní masážní váleček, zelený
744 Kč
Kód: 12011
THERA-BAND Roller - masážní váleček, zelený
744 Kč
Kód: 12010

Masážní pomůcky Thera-Band na Rehasport.cz

V sekci masážní pomůcky Thera­-Band najdete produkty, které usnadňují práci masérovi, ale dají se použít i pro automasáž v pohodlí domova. Masážní pomůcky Thera-­Band slouží jako multifunkční nástroje pro masáž zad, chodidel a rukou. Jejich účinek spočívá ve zmírnění bolesti a poskytnutí úlevy v postižené oblasti. Mezi masážní pomůcky Thera-­Band najdeme produkty: Thera-Band masážní váleček na chodidla, Thera­-Band Roller masážní váleček a Thera-­Band Roller cestovní masážní váleček. Thera­-Band masážní váleček na chodidla je ideální pro unavené, namožené nebo bolavé nohy, jeho použití poskytuje úlevu od bolesti. Thera-­Band Roller masážní váleček a Thera-­Band Roller cestovní masážní váleček jsou vyrobené z pružné přírodní gumy. Dočasně mohou tlumit bolest vzniklou od zánětu.

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní masážní pomůcky Thera-Band. Masážní pomůcky Thera-Band používají špičkoví terapeuté a instruktoři fitness. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Rádi Vám s výběrem masážních pomůcek poradíme v našich prodejnách nebo telefonicky na zákaznické lince 800 200 900.

Thera-Band kurz

Zúčastněte se kurzu „Terapeutické využití TheraBandu“. Tento kurz pod záštitou světově uznávané TheraBand Academy, přináší moderní pojetí a TheraBand představuje jako ucelený systém cvičení na několika úrovních. Frekventanti kurzu budou seznámeni s teoretickými poznatky a fyzikálními principy expanderů. Dále budou pracovat s mnoha dalšími cvičebními pomůckami, jejichž působení uplatní ve sportovní fyzioterapii, tréninku, klasické rehabilitaci, v terapii ruky nebo jako součást masážních technik. Více informací o kurzu zde.