Masážní pomůcky Thera-Band a Rehabiq

Nejprodávanější

Rehabiq Masážní míček ježek, žlutý 6 cm
Rehabiq Masážní míček ježek, 6 cm, žlutý
Momentálně nedostupné
Kód: RIQ-JEZ6
 
99 Kč
Rehabiq Masážní míček ježek, modrý 10 cm
Rehabiq Masážní míček ježek, 10 cm, modrý
Skladem (>100 ks)
Kód: RIQ-JEZ10
 
99 Kč
Rehabiq Masážní míček ježek, červený 8 cm
 
79 Kč
7 položek celkem
Thera-Band masážní váleček na chodidla Kód: 56150
Thera-Band Roller - cestovní masážní váleček, zelený Kód: 12011
Thera-Band Roller - masážní váleček, zelený
769 Kč
Kód: 12010
Rehabiq Masážní míček ježek, červený 8 cm
79 Kč
Kód: RIQ-JEZ8
Rehabiq Masážní míček ježek, modrý 10 cm
99 Kč
Kód: RIQ-JEZ10
Rehabiq Masážní míček ježek, žlutý 6 cm Kód: RIQ-JEZ6
Theragun Relief, Masážní přístroj
3 990 Kč
Kód: TG0003968-3A40

Masážní pomůcky Thera-Band na Rehasport.cz

V sekci masážní pomůcky Thera­-Band najdete produkty, které usnadňují práci masérovi, ale dají se použít i pro automasáž v pohodlí domova. Masážní pomůcky Thera-­Band slouží jako multifunkční nástroje pro masáž zad, chodidel a rukou. Jejich účinek spočívá ve zmírnění bolesti a poskytnutí úlevy v postižené oblasti. Mezi masážními pomůckami Thera-­Band najdeme produkty: Thera-Band masážní váleček na chodidla, Thera­-Band Roller masážní váleček a Thera-­Band Roller cestovní masážní váleček. Thera­-Band masážní váleček na chodidla je ideální pro unavené, namožené nebo bolavé nohy, jeho použití poskytuje úlevu od bolesti. Thera-­Band Roller masážní váleček a Thera-­Band Roller cestovní masážní váleček jsou vyrobené z pružné přírodní gumy. Dočasně mohou tlumit bolest vzniklou od zánětu.

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní masážní pomůcky Thera-Band. Masážní pomůcky Thera-Band používají špičkoví terapeuté a instruktoři fitness. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Rádi Vám s výběrem masážních pomůcek poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.

Thera-Band kurz

Zúčastněte se kurzu „Terapeutické využití Thera-Bandu“. Tento kurz pod záštitou světově uznávané Thera-Band Academy, přináší moderní pojetí a Thera-Band představuje jako ucelený systém cvičení na několika úrovních. Frekventanti kurzu budou seznámeni s teoretickými poznatky a fyzikálními principy expanderů. Dále budou pracovat s mnoha dalšími cvičebními pomůckami, jejichž působení uplatní ve sportovní fyzioterapii, tréninku, klasické rehabilitaci, v terapii ruky nebo jako součást masážních technik.