Balanční a masážní pomůcky Rehabiq pro všechny

 

Každému z nás se někdy stane, že po náročném pracovním dni nebo sportovním výkonu zatouží po uvolňující masáži. Pro tyto případy jsme pro Vás připraviliRehabiq-masazni-micek-jezek-modry-10-cm-04 masážní ježky Rehabiq, které nabízí skvělou masáž. Pro udržení kondice nebo rozvoj koordinace máme v naší nabídce balanční pomůcky, které lze použít kdekoliv.

 

Masážní ježci pro uvolnění celého těla

Masážní míček ježek Rehabiq je oblíbená a přitom jednoduchá pomůcka na uvolnění celého těla. Najde využití v rehabilitaci a ocení ho také sportovci, kterým napomáhá k lepšímu prokrvení po sportovním výkonu. Kompaktní velikost umožňuje vzít masážní míček kamkoliv. Masážní ježek Rehabiq je vhodný pro všechny věkové kategorie. Masážní ježek je dostupný ve třech variantách o průměrech 6, 8 a 10 cm.

Rehabiq-balancni-podlozka-kopule-05 

Udržte se fit s balanční podložkou

Další skvělou pomůckou, která vás udrží fit a ve formě je balanční podložka Rehabiq. Tato balanční podložka je opravdu všestranná a vhodná například k rozvoji koordinace, v rámci rehabilitačních nebo senzomotorických cvičení. Kopulovitý tvar navíc umožňuje masáž chodidel. Balanční podložka je univerzální a procvičíte s ní horní i dolní část těla a břišní svalstvo. Cvičení s balanční podložkou je zdravé a pomáhá například při odstraňování bolestí zad a kloubů.

Rehabiq-balancni-cocka-modra-33-cm-05

 

Balanční čočka s masážní funkcí

Vaše domácí cvičení můžete obohatit také cviky s balanční čočkou Rehabiq. Tato cvičební pomůcka je vyrobená z měkkého a ohebného materiálu. Povrch je na jedné straně hladký a na druhé straně jsou výstupky s masážní funkcí. Balanční čočky jsou pro svou jednoduchost oblíbené ve fitness, v rehabilitaci nebo při domácím cvičení.

 

Pro inspiraci se můžete podívat na videonávody s balanční čočkou