Balanční podložka

Cvičení na balanční podložce je založeno na udržení rovnováhy na nestabilní ploše. Zlepšuje se rovnováha, chůze a posilují se krátké svaly kolem páteře, které vůlí neovládáme. Balanční podložky Thera-­Band jsou díky svému protiskluzovému povrchu vhodné pro všechny věkové a výkoností kategorie. K dostání jsou ve třech barevných variantách, kdy každá barva označuje jiný stupeň tuhosti a tedy obtížnosti. Zelená barva je určená začátečníkům, modrá pokročilým a černá velmi pokročilým.

Balanční podložky Thera-Band

V kategorii balančních podložek Thera­-Band nabízíme balanční úseče, balanční čočky a balanční podložky. Balanční úseč kruhová nebo válcová je vyrobena z lehkého PVC materiálu s protiskluzovým povrchem. Balanční úseč válcová má rozměry 34 cm X 35 cm X 9 cm a nosnost 120 kg. Ideální je pro pokročilé jedince. Balanční úseč kruhová má průměr 41 cm a nosnost 120 kg. Vhodná je pro pokročilé jedince. Balanční čočky Thera­-Band dodáváme v barvě zelené a modré. Z jedné strany jsou posety masážními gumovými výčnělky a z druhé strany je povrch hladký. Používají se k uvolnění hýžďového svalstva a ke zdravému sezení na odlehčení páteře. Na balančních čočkách Thera­-Band doporučujeme cvičit naboso z důvodu senzomotorické stimulace. Balanční čočka modrá má průměr 36 cm a je vhodná pro pokročilé. Balanční čočka zelená je ideální pro pokročilé a její průměr je 33 cm.

Balanční podložky Thera-­Band jsou vyrobeny ze speciální pěny, která zaručuje nízkou náročnost stability. V rámci progresivního tréninku poskytujeme balanční podložky v barvě zelené, modré a černé. Zelená balanční podložka je vhodná pro začátečníky, modrá balanční podložka je ideální pro rehabilitaci kloubů a zad a černá balanční podložka je určená pro velmi pokročilé. Jedinou náplní černé balanční podložky je vzduch.

zpět

e-shop rehabilitační pomůcky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení