Časté dotazy

 

Kdy kurzy začínají a kdy končí?

Kurzy tejpování začínají vždy v 9:00 a končí mezi 17:30 - 18:00 v sobotu i v neděli podle toho, jak je skupina rychlá nebo kolik je dotazů.
 
Kurz TheraBandu začíná vždy v 9:00 a končí mezi 16:00 - 17:00 v sobotu i v neděli opět podle individuálního tempa každé skupiny.
 
Kurz Terapeutické využití Theragunu začíná vždy v 9:00 a končí mezi 17:30 - 18:00 v sobotu podle toho, jak je skupina rychlá nebo kolik je dotazů.
 

Co si mám vzít s sebou?

Na kurz Terapeutické využití Temtex tapu si vezměte v ideálním případě ostré nůžky a psací potřeby. Na všech kurzech dostanete skripta, která jsou koncipována tak, abyste si do nich mohli dělat poznámky. Vhodné je také pohodlné oblečení a pantofle. Občerstvení je zajištěno.
 

Budu se na kurzech muset svlékat do spodního prádla?

Všechny naše kurzy jsou zaměřeny hlavně prakticky a jde nám o to, abyste co nejlépe ucítili efekt daných technik, takže se předpokládá, že se do spodního prádla svlékat budete. Lektoři demonstrují jednotlivé techniky tejpování na modelovi, ale ve dvojicích si je pak prakticky zkoušíte navzájem s kolegou na různých částech těla - trup, horní a dolní končetiny. Pokud Vám tato skutečnost vadí a budete se cítit lépe například v plavkách, vezměte si dvojdílné plavky nebo sportovní podprsenku (platí pro ženy:). Kdyby ani tak jste se necítili/a komfortně, vezměte si s sebou těsné legíny / kraťasy a přiléhavé tílko. Aplikace si pak budete zkoušet přes oblečení. Nemůžeme samozřejmě nikoho nutit se svlékat, ale pochopitelně přes jakoukoliv vrstvu oblečení nebude mít tejp žádný efekt.     
 
Na kurz Terapeutické využití TheraBandu doporučujeme sportovní oblečení, které Vás neomezuje v pohybu. I na tomto kurzu počítejte s aplikacemi tejpu.
 
Na kurz Terapeutické využití Theragunu doporučujeme sportovní oblečení, které Vás neomezuje v pohybu.
 

Jaký je obsah kurzů? 

Harmonogram ke každému kurzu posíláme v průběhu týdne před zahájením.
 

Jak se na kurz dostanu MHD?

Naše kurzy jsou nejčastěji pořádány v prostorách FTVS UK, která je MHD snadno dostupná. Vystoupíte na stanici metra Nádraží Veleslavín, kde přesednete na tramvaj a pojedete jednu stanici na zastávku Nad Džbánem nebo dvě stanice do zastávky Vozovna Vokovice.
 

Pojedu autem, dá se v okolí fakulty zaparkovat?

Ano, před budovou FTVS UK (José Martího 31) je velké parkoviště na kterém se přes víkend parkuje zdarma.