Čokoládové masáže

Nejprodávanější

cosiMed čokoládová masáž EXKLUSIV - 250 ml
 
579 Kč
1 položek celkem
cosiMed čokoládová masáž EXKLUSIV - 250 ml
579 Kč
Kód: 01.56

Čokoládové masáže na Rehasport.cz

Čokoládová masáž je luxusní procedura, pro opravdové labužníky. Jedinečná relaxační masáž s detoxikačními účinky, pečuje o pokožku a nechává jí krásně hladkou a čistou. Jemné, dlouhé tahy maséra navozují uklidňující pocit po celou dobu masáže. Čokoládové masáže jsou vhodné na celé tělo, málo se však využívají na masáž obličeje. V sortimentu Vám nabízíme luxusní masážní přípravek cosiMed Čokoládová masáž, jež má pozitivní vliv na tělo i duši.

Čokoládová masáž cosiMed

Před samotnou masáží je dobré udělat peeling (například kávový), aby se tělo prokrvilo a otevřely se kožní póry. Na masáž lze využít speciální čokolády, které se musejí nechat rozehřát. Pro snazší aplikaci se však využívají speciální oleje na čokoládové masáže, které se dají použít ihned a nešpiní tolik, jako samostatné rozehřáté čokolády a nemusejí se ředit. Po ukončení masáže se obvykle dělá závěrečný zábal, kdy se nanese další vrstva čokoládového oleje a překryje se potravinovou fólií. Po 10 minutách se folie sundá, tělo se očistí horkou vodou (nepoužívat mýdlo, aby čokoládový olej působil co nejdéle) a celá exkluzivní procedura je dokončena.

Čokoládová masáž a její pozitivní vliv na zdraví

Čokoládová masáž v současné době nechybí v nabídce služeb téměř žádného wellness centra nebo SPA provozu. Nejenom čokoládové masáže, ale i samotná konzumace čokolády pozitivně ovlivňuje naše smysly a navozuje euforizační účinky. Nezpracovaná čokoláda s vysokým obsahem kakaových bobů obsahuje přírodní antioxidanty, kakaové máslo, vitamíny a minerály. Čokoládové masáže mají detoxikační účinky a pečují o pokožku, kterou zanechávají čistou a krásně hladkou.