Cvičební guma

Cvičební guma je nezbytnou cvičební pomůckou, která v dnešní době nechybí ve výbavě žádného fitness centra, rehabilitačního zařízení a též je oblíbeným společníkem pro domácí cvičení. Cvičební guma je nenáročná na skladování a údržbu. S pomocí této gumy se protahují a zároveň posilují malé i velké svalové skupiny.

Cvičební gumy Thera-Band

Na našich stránkách v kategorii cvičební pomůcky najdete cvičební gumy od značky Thera-­Band. Cvičební gumy Thera-­Band jsou součástí tzv. progresivního tréninku, kdy je barevné odlišení charakterizováno stupněm zatížení. Stupněm zatížení je myšlen odpor, ke kterému dochází při cvičení se cvičební gumou.

Odpor gumy je charakterizován osmi barevnou škálou, kdy nejslabší stupeň má posilovací guma béžová. Dalším mezistupněm je barva žlutá, červená, zelená, modrá, černá, stříbrná a extra silnou posilovací gumu zastupuje barva zlatá. Právě díky barevnému rozlišení můžete snadno přecházet na obtížnější posilovací gumy. V nabídce posilovacích gum Thera­-Band jsou k dostání posilovací gumy o délce 2 m, 5,5 m, 45,5 m, 2,5 m v cestovním obalu a posilovací guma o rozměrech 15 x 15 m. Cvičební gumy Thera­-Band jsou ideální pro všechny výkonnostní a věkové skupiny.

zpět