Cvičební míč

Cvičební míč nebo také gymnastický míč je oblíbenou balanční pomůckou mezi všemi věkovými kategoriemi. Cvičební míče jsou vhodné pro cvičení v uzavřeném i otevřeném prostoru. Hlavní využití najdou ve skupinových lekcích, v rehabilitaci, při domácím cvičení a ve fitness. V současné době našly cvičební míče své zastoupení v kancelářích, kdy se využívají jako zdravá náhrada za kancelářskou židli. Při správné technice sezení a posilování na cvičebním míči dochází k aktivaci hlubokého stabilizačního systému páteře, zlepšuje se držení těla, odstraňují se bolesti zad v oblasti bederní páteře aj.

Cvičební míče Thera-Band

Na našich stránkách v sekci cvičební pomůcky nabízíme cvičební míče Thera-Band v klasické verzi nebo cvičební míče se systémem ABS. Systém ABS spočívá ve schopnosti cvičebního míče postupně se vyfukovat v případě propíchnutí. Cvičební míče Thera-­Band se systémem ABS dodáváme v barvě červené s průměrem 55 cm, zelený s průměr 65 cm, modrý s průměrem 75 cm a stříbrný o průměru 85 cm. Klasické cvičební míče Thera-­Band jsou k dostání v barvě červené, zelené a modré. Červený cvičební míč má průměr 55 cm, zelený je o průměru 65 cm a modrý cvičební míč je s průměrem 75 cm. Povrch klasických cvičebních míčů i míčů se systémem ABS je kryt protiskluzovou vrstvou a vyrábí se z pevného PVC.

Doporučení při nákupu cvičebního míče

Při rozhodování o koupi cvičebního míče je důležité si zvolit správný průměr, který se vypočítá dle výšky postavy. Před prvním použitím je vhodné cvičební míč nafouknout pumpičkou o 10 cm méně, než je doporučeno. Teprve až druhý den dofoukněte míč na požadovanou velikost. Cvičební míče Thera-Band dodáváme v sáčku se dvěma špunty, nafukovacím adaptérem a zásobníkem cviků v anglickém jazyce.

 

zpět

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení