Cvičební podložka

Kvalitní cvičební podložka je nezbytným sportovním vybavením každého sportovního nadšence. Určitě jste se v rámci skupinových lekcí nebo při domácím cvičení setkali s nepříjemnou bolesti v oblasti zad, s otlaky nebo odřeninami na kolenou a loktech. Výše zmiňované následky při či po cvičení, pramení z nekvalitní a nekomfortní cvičební podložky. Z těchto důvodů se pro některé jedince může stát cvičení bolestivou a nepříjemnou záležitostí. Můžou si k němu také vytvořit negativní a odmítavý postoj, což by byla veliká škoda, nemyslíte? Cvičební podložky se nejčastěji využívají ve skupinových lekcích (pilates, power-jóga), v rehabilitaci, při domácím cvičení, při cvičení v přírodě atd.

Cvičební podložky Thera-Band

Cvičební podložky Thera-Band jsou k dostání ve třech barevných provedeních (červená, zelená, modrá) a ve třech různých velikostech: 190 cm X 60 cm X 1,5 cm; 190 cm X 60 cm X 2,5 cm a 190 cm X 100 cm X 1,5 cm.

Cvičební podložky Thera-Band neobsahují PVC a jsou vyrobeny z polyethylenu. Jejich povrch je kryt z antibakteriálního a protiskluzového materiálu. Vysoká hustota materiálu dodává cvičební podložce komfortní pohodlí a eliminuje riziko úrazu při pádech. Cvičební podložky Thera-Band jsou doplněny o praktické elastické popruhy, které zajišťují pohodlné přenášení a jejich následné uskladnění. Pro bezproblémové zavěšení jsou cvičební podložky opatřeny očky. Charakteristickými rysy cvičebních podložek Thera-Band jsou snadná srolovatelnost, voděodolnost, lehká váha a ideální tvrdost.

zpět

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení