Cvičební podložka

Kvalitní cvičební podložka je nezbytným sportovním vybavením každého sportovního nadšence. Určitě jste se v rámci skupinových lekcí nebo při domácím cvičení setkali s nepříjemnou bolesti v oblasti zad, s otlaky nebo odřeninami na kolenou a loktech. Výše zmiňované následky při či po cvičení, pramení z nekvalitní a nekomfortní cvičební podložky. Z těchto důvodů se pro některé jedince může stát cvičení bolestivou a nepříjemnou záležitostí. Můžou si k němu také vytvořit negativní a odmítavý postoj, což by byla veliká škoda, nemyslíte? Cvičební podložky se nejčastěji využívají ve skupinových lekcích (pilates, power-jóga), v rehabilitaci, při domácím cvičení, při cvičení v přírodě atd.

Cvičební podložky Thera-Band

Cvičební podložky Thera-Band jsou k dostání ve třech barevných provedeních (červená, zelená, modrá) a ve třech různých velikostech: 190 cm X 60 cm X 1,5 cm; 190 cm X 60 cm X 2,5 cm a 190 cm X 100 cm X 1,5 cm.

Cvičební podložky Thera-Band neobsahují PVC a jsou vyrobeny z polyethylenu. Jejich povrch je kryt z antibakteriálního a protiskluzového materiálu. Vysoká hustota materiálu dodává cvičební podložce komfortní pohodlí a eliminuje riziko úrazu při pádech. Cvičební podložky Thera-Band jsou doplněny o praktické elastické popruhy, které zajišťují pohodlné přenášení a jejich následné uskladnění. Pro bezproblémové zavěšení jsou cvičební podložky opatřeny očky. Charakteristickými rysy cvičebních podložek Thera-Band jsou snadná srolovatelnost, voděodolnost, lehká váha a ideální tvrdost.

zpět