Harbinger

new harbinger logo

Americká firma Harbinger již více než 30 let dodává nejen na americký trh špičkové a kvalitní potřeby pro vzpěrače, sportovce a fitness nadšence                                               

Historie Harbinger

Firma Harbinger byla založena v roce 1988 Davidem McCranem, který tehdy pracoval v oblasti výroby skateboardů. Všiml si, že by skateboardisté potřebovali zpevňující rukavici na zápěstí, která současně chrání, ale zároveň nijak nepřekáží při jízdě. Jeho prvním produktem se stal „WristWrap“. Po rozhovoru s osminásobným Mr. Olympia Lee Haneym, McCrane uznal, že by se technologie „WristWrap“ mohla aplikovat na vzpěračské rukavice. Od té doby Harbinger dodal na trh širokou škálu produktů pro „power lifting“, silový trénink, domácí cvičení a „core training“. Od té doby je Harbinger dominantní na trhu v oblasti vzpěračských rukavic, tréninkových bandáží nebo fitness pásů. Dnes je Harbinger součástí 28 let staré organizace Implus LLC, kterou vlastní Berkshire Partners, což je investiční firma se sídlem v Bostonu. Implus distribuje do více než 75 000 maloobchodních prodejen v Severní Americe a 70 států celosvětově. Vliv této firmy přispívá k tomu, že jsou produkty Harbinger široce dostupné ve Spojených Státech i v zahraničí „Společnost Implus se angažuje v produktech, které mění životy lidí“. Řekl Seth Richards, Implus CEO.„Získáním Harbingeru se Implus dostal do hledáčku širšího trhu, což mu umožní dále růst a upevnit pozici jednoho z leaderů na trhu zdravotních a fitness pomůcek“. Řekl David McCrane, zakladatel a prezident firmy Harbinger.
„Vyrostli jsme z původní vzpěračské „WristWrap“ rukavice k celostátně známé značce s více než 75 fitness produkty prodávaných ve významných obchodech se sportovním a specializovaným fitness zbožím“.

 

1988 – Harbinger uvedl na trh svůj první produkt – rukavici „Wrist“

1990 – Byl uveden na trh první vzpěračský pás – „Lee Haney Kevlar Weight Training Belt“

1993 – Celkový prodej milionu kusů rukavic

1998 – Byla patentována technologie „Wash & Dry leather“

2002 – Spustila se produktová řada pro ženy

2013 – Uveden na trh první fitness produkt

2015 – Převzetí Harbingeru firmou Implus LLC

Žádné produkty značky Harbinger nebyly nalezeny...