Kurzy tejpování

 

Náplní kurzu Terapeutické využití Temtex tapu je prezentace metody tejpování na ovlivnění muskuloskeletárního a lymfatického systému. Účastníci budou seznámeni s teorií a technikami, které lze využít ve fyzioterapii, sportovním lékařství, sportu apod.

Během prvního dne kurzu jsou účastníci seznámeni s historií vzniku metody a se základním konceptem tejpování, včetně jeho fyziologických účinků. V praktické části se účastníci naučí aplikovat tejpovací pásku tak, aby po absolvování této části kurzu byli schopni využít tejpovací pásku k relaxaci přetížených svalů, ke stimulaci oslabených svalů a ke snížení bolesti a otoků.

V průběhu druhého dne kurzu se vychází ze znalostí základních technik. Účastníci se naučí korekční techniky a prakticky si vyzkouší jejich aplikaci. Po absolvování kurzu jsou účastníci schopni využít tejpovací pásku u ortopedických, neurologických a funkčních poruch pohybového systému.

Odbornost garantují zkušení lektoři a průkopníci tejpování v České republice MUDr. et Mgr. Robert Válka a Mgr. Jitka Kobrová.

Naše kurzy obdržely souhlasné stanovisko UNIFY, na základě kterého účastník kurzu obdrží kredity do celoživotního vzdělávání.

 

 

 

 

 

 

 

 

temtex POZVANKA 1. prosinec 2019_1
30. listopad - 1. prosinec 2019 (NOVĚ VYPSÁN)
16. - 17. listopad 2019 (KURZ OBSAZEN)
7. - 8. září 2019 (KURZ OBSAZEN)