Masážní emulze

Masážní emulze je směs oleje, vody a konkrétních příměsí dle povahy jednotlivých emulzí. Základem každé masážní emulze je farmaceutický tekutý parafín. Tekutý parafín propůjčuje masážním emulzím optimální skluznost a snadnou roztíratelnost. Masážní emulze mají na pokožku hydratační účinky. Nejen mezi sportovci jsou masážní emulze vyhledávaným masážním přípravkem. Ve sportovní masáži se masážní emulze používají k automasáži a odstranění únavy po nadměrné tělesné zátěži či námaze. Do čirých masážních emulzí se přidávají jednotlivé příměsi podle toho, zda se jedná o masážní emulzi hřejivou nebo chladivou. Chladivá masážní emulze navozuje pocit osvěžení a uvolnění s dlouhodobým účinkem. Hřejivá masážní emulze vyvolává pocit tepla a následného prohřátí s dlouhodobým efektem.

Masážní emulze cosiMed

Na našich stránkách si můžete vybrat z kvalitních masážních emulzí cosiMed, které jsou jak bez parfemace, tak s parfemací. Masážní emulze bez parfemace neobsahují žádná barviva, konzervanty ani vůně. Jejich velkým kladem je možnost míchání s éterickými oleji. Terapeut může vytvořit masážní emulzi dle přání a povahy klienta. Neutrální masážní emulze jsou ideální volbou pro jedince s velmi citlivou pokožkou. Dále se masážní emulze bez parfemace používají v kombinaci se solí jako podklad pro suchý peeling. S příměsí esenciálních olejů jsou základem pro aromaterapii a zábaly.

Masážní emulze s parfemací najdete pod označením masážní emulze wellness. Tyto emulze tvoří kompozici přírodních esenciálních olejů, jenž mají vliv na psychiku člověka. Uklidňují a navozují pocit uvolnění. Vyznačují se perfektní skluzností a pečujícími látkami o pokožku. Masážní emulze wellness nabízíme v kombinaci: ginkgo-limetka, mango-meloun, grep-zázvor meruňka-zázvor a meruňka-vanilka.

zpět

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení