Ortéza na loket, zápěstí, ruku

Ortéza na loket, zápěstí, ruku se využívá po úrazech lokte, zápěstí a ruky. Patří sem statické nebo dynamické pevné ortézy s volným nebo limitovaným rozsahem pohybu v loketním kloubu a zápěstí, ortézy s kloubovými dlahami, elastické bandáže. Při přetížení flexorů a extenzorů předloktí lze použít epikondylární pásky, které svým plošným tlakem způsobí útlum přetížených svalů.

Ortéza na loket MUELLER Life Care™ for Her

Ortéza na loket MUELLER Life Care™ for Her je cíleně navržena pro jeho i její každodenní potřeby v libovolném věku. Odlišnost je pouze v barevném provedení. Ortéza na loket poskytuje komfortní a spolehlivou ochranu a udrží vás aktivní. Díky technologii Aegis Microbe Shield vás ochrání proti růstu mikrobům a kontroluje či eliminuje jakékoliv skvrny, zápach a opotřebení. Ortéza na loket MUELLER Life Care™ je vyrobena tak, aby nebyla vidět pod žádným oděvem. V kritických kompresních místech obsahuje gelové ochranné polštářky, přizpůsobí se všem křivkám a tvarům. Ortéza na loket je uzpůsobena pro celodenní nošení a díky tomu neškrtí, nevyhrnuje se a dokonale přilne na pokožku.

Ortéza na zápěstí MUELLER® Green

Ortéza na zápěstí MUELLER® Green z ekologického materiálu je vhodná pro zraněné a slabé zápěstí. Ideální je i pro jedince se syndromem karpálního tunelu a mírnými záněty v oblasti zápěstí. Využívá se při bolesti po fyzické zátěži ve sportu, v práci nebo v domácnosti. Ortéza na zápěstí je vybavena postranními listovými pružinami a konstrukčně je řešena pro boční i střední zpevnění zápěstí. V oblasti dlaně je zpevňující plát, který zabraňuje nežádoucímu pohybu zápěstí. Ortéza na zápěstí se utahuje pomocí dvou stabilizačních pásků. Uvnitř ortézy je velice pohodlná lehká prodyšná tkanina. Ortéza na zápěstí MUELLER® Green má mikrobiologický štít, který odstraňuje zápach či nevzhledné skvrny. Rozezná poškození výrobku způsobené růstem bakterií a mikroorganismů. Ortéza na zápěstí je měkká, zachovává tělesnou teplotu a přispívá ke zmírnění bolesti a podpory léčení.

zpět