Overball

Overball se řadí mezi cvičební pomůcku, která se používá v rámci zdravotní tělesné výchovy, rehabilitace, ve skupinových lekcích, kondičním posilování, v kruhového tréninku atd. Jeho přítomnost můžeme zaznamenat při různých dechových cvičeních, například při nácviku správného dýchání. S overballem se perfektně protahuje a posiluje celé tělo. Díky balančním vlastnostem spadá overball do kategorie balančních pomůcek. Dá se využít jako pomůcka při dlouhém sezení na kancelářské židli nebo při cestování letadlem, kdy se overballem vypodloží oblast bederní páteře.

Overbally Thera-Band

Pro overbally Thera-Band je charakteristickým znakem odolnost vůči zátěži, dlouhá životnost a nenáročnost na údržbu. V kategorii cvičební pomůcky najdete overball ve třech barevných variantách: červená, modrá a stříbrná. Červený overball má průměr 18 cm, modrý overball je o průměru 22 cm a stříbrný overball je s průměrem 26 cm. Overball je vynikající pomocník pro všechny věkové kategorie.

zpět

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení