Recenze na kurz "Terapeutické využití Spophy Flossbandu"

Spophy - Flossband - kotník      Flossband Ruka

 

Recenze od Andrei

"Kurz Flossingu od Spophy - Rehasportu se uskutečnil na půdě FTVS v Praze. Byl veden pod taktovkou zkušeného a velmi přátelského lektora pana Mgr. Jána Pisarčíka, který se po celou dobu kurzu snažil předat co nejvíce cenných informací a byl velmi nápomocný účastníkům při praktických zkouškách aplikace flossu. Lektor byl otevřený k diskuzi na různé dotazy, připomínky a kazuistiky přímo z praxe. Součástí školení jsou mimo jiné i 2 balení originálních flossů a skripta, které obsahují celou náplň kurzu, včetně grafického zpracování jednotlivých postupů a aplikací. Víkendový kurz probíhal za přátelské atmosféry a mohu ho doporučit všem, které tento potencionální koncept zaujal a rádi by ho zařadili v budoucnu do své praxe".

Recenze od Kristiána

"Určite odporúčam tento intenzívny dvojdňový kurz, ktorý sa zaoberá nielen využitím flossu v praxi ale aj štúdiami a teoretickými znalosťami v tomto smere. Lektor sa vyznal v práci s flossom a veľmi dobre komunikoval. Do športovej fyzioterapie je kurz absolutne vhodný".

Recenze od Marka

"Kurz bol super a skriptá boli dobre pripravené. Rýchlosť preberania bola primeraná účastníkom akurát pri väčšom počte budú musieť byť zrejme dvaja lektori".

Recenze od Honzy

"Kurz hodnotím skutečně kladně. Nejenže jsem se dozvěděl množství teoretických informací, ale podstatná část kurzu byla věnována praxi, co mě moc potěšilo. Všichni účastníci kurzu mohli kdykoliv klást lektorovi otázky a ten neměl problém o daných dotazech dlouho diskutovat. Nejvíce se mi líbilo, že daný lektor nám všechny informace vždy uvedl v kontextu s výsledky vědeckých studií a také, že mu záleželo na našich vlastních klinických znalostech a zkušenostech. Také jsme dostali skutečně nadprůměrně zpracovaná a rozsáhlá skripta, díky čemuž jsem mohl přednášce a praxi věnovat plnou pozornost a ne jen strávit dva dny psaním poznámek. Za mě palec nahoru!"

Recenze od Niny

"Ja som bola osobne veľmi spokojná a som rada, že som tento kurz absolvovala, pretože mi je jasné, že floss budem vo svojej praxi často využívať. Najviac sa mi páči ten okamžitý efekt a to, že ako terapeut se šetrím. Za málo peňazí veľa muziky. Lektor je neskutočne šikovný."

Recenze od Jiřího

"Kurz byl super, velká šíře využití flossbandu, terapeut si může šetřit ruce. Praktické ukázky, které jsou i v obsáhlých skriptech jsme nemuseli fotit ani si nepsat hromadu poznámky, takže jsme se mohli soustředit na ukázky a také si vše vyzkoušet. Organizátoři byli velmi milí a vytvořili příjemnou atmosféru. Už se těším, až nabylé znalosti využiji v praxi."

Recenze od Markéty

"Kurz se mi moc líbil, opravdu otevírá oči v porovnání s výukou ve škole. Bylo by skvělé zapojit kurz se sportovní aktivitou ale ne každý pracuje se sportovci, takže si myslím, že současná forma kurzu je ideální formou pro všechny."

Recenze od Petra

"Kurz byl velmi znalostmi vyučujícího neskutečný, v mém případě šlo pouze o spojení souvislostí co se už studia týče. Technika floss mě po tomto kurzu velmi nadchla a budu se ji snažit v praxi využívat. Dále sbírejte vlastní kurzy a zkušenosti a předávejte dál!"