Rehabiq Hygienická podložka v roli, 80 cm x 150 m, 18g/m2 + Dárek k nákupu dle vašeho výběru

Kód: RIQ-PE80150B
Neohodnoceno
Značka: Rehabiq
549 Kč 453,70 Kč bez DPH
Skladem (81 ks)

Hygienická podložka z netkané textilie s perforaci. Je vhodná pro všechny druhy terapeutických lehátek. Materiál je v gramáži 18g/m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní hygienická podložka bílé barvy z netkané textilie s praktickou perforací. Materiál je v gramáži 18g/m2. Tato hygienická podložka je vhodná na všechny druhy terapeutických lehátek, používá se na překrytí tělové části lehátka a používá se jednorázově. Jednorázové prostěradlo lze koupit v ekonomickém balení v roli o návinu 150 m. Šířka 80 cm je dostačující pro většinu běžně používaných vyšetřovacích lůžek nebo křesel.

Netkaná textilie je materiál, který nevzniká klasickými technologiemi jako je tkaní nebo pletení. Jedná se o speciální výrobní postup, kde je z jednosměrně nebo náhodně orientovaných vláken, spojených třením, kohezí nebo adhezí jednotlivých částic textilie vytvořena celistvá vrstva. Výhodou je nižší výrobní náklady a možnost využití recyklovaného textilního odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Rehabiq

Rehabiq je ryze česká značka vyrábějící inovativní rehabilitační, kompenzační a ortopedické pomůcky. Je také jedním z průkopníků při využívání nanotechnologií ve zdravotnickém segmentu. Cílem společnosti Rehabiq je dodávat na český a slovenský trh kvalitní produkty za rozumné ceny pro spotřebitele a zároveň minimalizovat uhlíkovou stopu. I z toho důvodu se Rehabiq zavázal, že minimálně polovina jeho produkce bude vyrobena v České republice.