Rehabiq Podkladový půlválec, 60 x 20 x 12 cm, modrý

Kód: RIQ-PPBLUE
1 hodnocení
Značka: Rehabiq
899 Kč 743 Kč bez DPH
Skladem (8 ks)

Rehabiq Podkladový půlválec o rozměrů 60 x 20 x 12 cm je nezbytná pomůcka pro každého terapeuta na efektivní polohování  klienta. Je k dostání ve třech barvách: modrá, oranžová, zelená.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rehabiq Podkladový půlválec o rozměru 60 x 20 x 12 cm je vyrobený z vysoce kvalitní umyvatelné koženky, která je odolná proti opotřebení. Výplň podkladového půlválce tvoří molitanová pěna.

Půlválec na podkládaní je nezbytná pomůcka pro každého terapeuta na efektivní polohování klienta. Rehabiq podkladový půlválec je vyroben v České republice a k dostání je ve třech barvách: modrá, oranžová, zelená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Korekční pomůcky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Rehabiq

Rehabiq je ryze česká značka vyrábějící inovativní rehabilitační, kompenzační a ortopedické pomůcky. Je také jedním z průkopníků při využívání nanotechnologií ve zdravotnickém segmentu. Cílem společnosti Rehabiq je dodávat na český a slovenský trh kvalitní produkty za rozumné ceny pro spotřebitele a zároveň minimalizovat uhlíkovou stopu. I z toho důvodu se Rehabiq zavázal, že minimálně polovina jeho produkce bude vyrobena v České republice.