SKLZ Kick Out, vraceč basketbalových míčů

Kód: SHAR-001
12 hodnocení
Značka: SKLZ
1 429 Kč 1 181 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vstřelte koš a míč se vrátí - alespoň tak to je s SKLZ Kick Out. Je to umožněno díky úhlu 360 stupňů, který vrací basketbalový míč do Vašich rukou, ať stojíte kdekoliv na hřišti. SKLZ Kick Out lze rychle a snadno přichytit přímo na obruč. 

  • Rychlá a snadná montáž
  • Snadné otočení pomocí integrované rukojeti
  • Postaven tak, aby vydržel několik sezón

 

Okamžitě vrací míč

Se svým 360 stupňovým otáčecím mechanismem, který vrací míč střelci, ať se postaví kamkoliv na hřišti, eliminuje SKLZ Kick Out neustálé sbírání ztracených míčů a dává hráči možnost nerušené střelby na koš, kterou potřebují pro jemné naladění střelby ze všech pozic.

Upevnění bez asistence

SKLZ Kick Out snadno připnete na obruč koše pro snadné použití. Je navržen tak, aby mohl být připevněn na jakýkoliv koš a v neposlední řadě odměňuje tato tréninková pomůcka střelce úspěšnými střelami na koš.

Rychlé nastavení

Hráči vědí, že přizpůsobování je klíčem ke zlepšení. Tréninková pomůcka SKLZ Kick-Out je vybavena rychlou rukojetí, která Vám umožní otáčet jej tak, aby okamžitě vracela míč zpět k Vám.

Návod v angličtině

Doplňkové parametry

Kategorie: Tréninkové pomůcky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.401 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s výjimečným designem ve spolupráci s trenéry i sportovci ze všech sportovních odvětví. Hvězdy světového sportu důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte hranice Vaší výkonnosti, díky speciálním tréninkovým a rehabilitačním pomůckám od SKLZ i vy!

 

Zapojte se do vývoje nejlepších tréninkových pomůcek na světě i vy!

Společnost SKLZ je natolik inovativní, že vyzývá všechny trenéry i sportovce, aby se podíleli na vývoji nových tréninkových pomůcek pro zvýšení sportovního výkonu. Máte geniální myšlenku? Obraťte se na nás a my Vás spojíme přímo s týmem vývojářů ze SKLZ!