SKLZ Lateral Resistor Pro, cvičební set s expandéry na nohy

Kód: APD-LRXG01
4 hodnocení
Značka: SKLZ
889 Kč 734,70 Kč bez DPH
Skladem (13 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

SKLZ Lateral Resistor Pro se třemi odporovými kabely a patentovanou technologií Slide-Lock zlepšuje akceleraci a rychlost do stran. Byl vyvinut pro posílení důležitých svalových skupin, pro plynulý pohyb a správné držení těla. SKLZ Lateral Resistor Pro je nejrychlejší způsob, jak získat požadované výsledky.

  • Rozvíjí akceleraci a rychlost do stran
  • Posiluje důležité svalové skupiny pro plynulý pohyb a správné držení těla
  • Patentovaný systém Slide-Lock pro rychlou a snadnou výměnu odporových kabelů
  • Včetně 3 různých odporových kabelů: lehký, střední a silný

 

Třikrát připravený

Nový SKLZ Lateral Resistor Pro je dodáván se třemi různými odporovými kabely, které Vám umožňují nastavit úroveň odporu pro úplnější trénink. Je navržen tak, aby pomohl zvýšit rychlost do stran, sílu a akcelerační rychlost. Také dokazuje, že odpor není zbytečný.

Výbušnost

Každý sportovec si je vědom důležitosti zrychlení. SKLZ Lateral Resistor Pro posiluje klíčové svaly, které podporují výbušné starty a rychlost do stran. Je to skvělá tréninková pomůcka pro americký fotbal, basketbal a fotbal.

Snadnější změna, tvrdší trénink

SKLZ Lateral Resistor Pro je vybaven patentovanou technologií Slide-Lock, takže můžete vyměnit kabely pouhým kliknutím. Navíc tento systém umožňuje trénovat s důvěrou, protože kabely jsou bezpečné.

Návod v angličtině

Doplňkové parametry

Kategorie: Tréninkové pomůcky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.358 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s výjimečným designem ve spolupráci s trenéry i sportovci ze všech sportovních odvětví. Hvězdy světového sportu důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte hranice Vaší výkonnosti, díky speciálním tréninkovým a rehabilitačním pomůckám od SKLZ i vy!

 

Zapojte se do vývoje nejlepších tréninkových pomůcek na světě i vy!

Společnost SKLZ je natolik inovativní, že vyzývá všechny trenéry i sportovce, aby se podíleli na vývoji nových tréninkových pomůcek pro zvýšení sportovního výkonu. Máte geniální myšlenku? Obraťte se na nás a my Vás spojíme přímo s týmem vývojářů ze SKLZ!