SKLZ Quickster Soccer Trainer, fotbalový nahrávací asistent

Kód: QR64-001
9 hodnocení
Značka: SKLZ
4 490 Kč 3 710,70 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento nahrávací asistent je navržen tak, aby u fotbalových hráčů zlepšil přihrávky, nahrávky a střelbu. Patentovaný design Quickster Soccer Coach a "true-roll action" umožňují hráčům opakování, aby podstatně zlepšili své první a druhé kontakty.

  • Dva různí nahrávací asistenti v jednom produktu
  • Poskytuje skutečný efekt rotujícího míče na rozdíl od ostatních asistentů
  • Hrajte míč na dvou různé nahrávací asistenty nártem, placírkou nebo hrudníkem 
  • Přenosný (obsahuje tašku), lze sestavit lehce a snadno. Vysoká strana měří 1,80 m x 1,20 m, plochá strana 1,80 m x 0,5 m

 

Skutečné nahrávky pro skutečné výsledky

Tento nahrávací asistent je navržen tak, aby pomáhal hráčům ovládat míč od hlavy až k patě a zlepšovat přihrávky/nahrávky. SKLZ Quickster Soccer Trainer vrací míč stejně jako během skutečné hry.

Nahrává zpět jako profesionál

Patentovaný design tohoto nahrávacího asistenta umožňuje hráčům procvičovat "voleje a polovoleje" nártem a umožňuje stejnou práci s míčem, kterou lze zažít ve skutečné hře. Zároveň pomáhá rozvíjet dovednosti díky opakovanému tréninku přesnějšího ovládání míče a tvrdé střely.

Vždy připraven

SKLZ Quickster Soccer Trainer lze rychle sestavit, vydrží ty nejtvrdší nahrávky a lze jej snadno uložit. Lehký, ale odolný - tento multi dotykový nahrávací asistent pomáhá hráčům rozvíjet své dovednosti způsobem, který ponechává všechny ostatní tréninkové pomůcky stranou.

Návod v angličtině

Doplňkové parametry

Kategorie: Tréninkové pomůcky na fotbal SKLZ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s výjimečným designem ve spolupráci s trenéry i sportovci ze všech sportovních odvětví. Hvězdy světového sportu důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte hranice Vaší výkonnosti, díky speciálním tréninkovým a rehabilitačním pomůckám od SKLZ i vy!

 

Zapojte se do vývoje nejlepších tréninkových pomůcek na světě i vy!

Společnost SKLZ je natolik inovativní, že vyzývá všechny trenéry i sportovce, aby se podíleli na vývoji nových tréninkových pomůcek pro zvýšení sportovního výkonu. Máte geniální myšlenku? Obraťte se na nás a my Vás spojíme přímo s týmem vývojářů ze SKLZ!