SKLZ Reaction Ball, reakční míček

Kód: RB01-100-04
7 hodnocení
Značka: SKLZ
299 Kč 247,10 Kč bez DPH
Skladem (60 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

SKLZ Reaction Ball pomáhá zcela jednoduše trénovat základní dovednosti - rychlost, bleskové změny směru a koordinaci ruky a očí. Reakční míč je multi sportovní pomůcka, která dále rozvíjí Vaše dovednosti a zároveň je práce s ní zábavná. Použijte SKLZ Reaction Ball samostatně, házejte s ním do zdi nebo hrajte v týmu. Kombinujte reakční míč s kužely Pro Agility Cones a dalšími tréninkovými pomůckami od firmy SKLZ.

  • Rozvíjí reakční schopnost u sportovců každého sportu
  • Speciální konstrukce s 6 uzly a robustní pryžový materiál způsobují, že se míč odráží nepředvídatelně
  • Zábavný způsob tréninku reflexů a obratnosti

Doplňkové parametry

Kategorie: Tréninkové pomůcky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.454 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s výjimečným designem ve spolupráci s trenéry i sportovci ze všech sportovních odvětví. Hvězdy světového sportu důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte hranice Vaší výkonnosti, díky speciálním tréninkovým a rehabilitačním pomůckám od SKLZ i vy!

 

Zapojte se do vývoje nejlepších tréninkových pomůcek na světě i vy!

Společnost SKLZ je natolik inovativní, že vyzývá všechny trenéry i sportovce, aby se podíleli na vývoji nových tréninkových pomůcek pro zvýšení sportovního výkonu. Máte geniální myšlenku? Obraťte se na nás a my Vás spojíme přímo s týmem vývojářů ze SKLZ!