Tipy na domácí wellness

To, že jsou v současné době wellness zařízení zavřená Vás nemůže odradit udělat něco pro své tělo i mysl v pohodlí domova. Možnosti domácího wellness jsou téměř neomezené.

 Masážní svíčky pro relaxaci

Masážní svíčky pro navození atmosféry

Masážní svíčky kromě příjemné vůně, která přispívá k navození potřebné atmosféry uvolní pomocí masáže celé Vaše tělo. Masáž se tak stane velmi příjemnou a užijete si maximální relaxaci prostřednictvím všech Vašich smyslů. Masážní svíčky lze použít na dvě celotělové masáže.

 

Parafínové zábaly pro lepší prokrvení

Parafínové zábaly jsou v poslední době velice populární. Aplikují se na nohy nebo na ruce. V parafínové vaničce se rozehřeje parafín a poté se do ní opakovaně vkládá ruka nebo noha. Končetiny se poté zabalí do igelitového sáčku nebo rukavic. Nakonec se zabalí do froté ručníku nebo rukavic a necháme 20 - 30 minut působit. Zábaly z parafínu pomáhají uvolnit ztuhlé svaly, prokrvují, jsou vhodné při artritidě nebo zvyšují elasticitu kůže.

 Masážní baňky Spophy

Síla baňkování

Pod pojmem baňkování se skrývá prastará čínská metoda, která pozitivně působí na pohybový aparát. Funguje tak, že se baňka přiloží na pokožku a ta se poté působením podtlaku na kůži přisaje. Pokožka se pak dokonale prokrví. Na trhu existuje mnoho druhů baněk. Nejvhodnějšími na domácí použití jsou baňky silikonové, jež se prakticky nedají rozbít.

 

Lávové kameny přinášejí nevšední zážitek

Lávové kameny jsou tím nejlepším prostředkem pro absolutní uvolnění a relaxaci. Masáž lávovými kameny pomáhá detoxikovat organismus a přináší harmonii a energii do celého těla.

 

Oleje pro zpříjemnění každé koupele

Oleje do koupele jsou vhodné k uvolnění těla i mysli. Obsahují esenciální přírodní složky, díky kterým se z obyčejné koupele stane nevšední zážitek. Koupelové oleje jsou to nejlepší pro příjemnou relaxaci a regeneraci po náročném pracovním dni. Příjemně obohatit Vaší koupel mohou i minerální soli z Mrtvého moře. Ty mají blahodárný vliv při kožních problémech.

  

Esence do saunyPřírodní esence do sauny

Milovníci sauny jistě ocení stoprocentní přírodní esence, které dokáží povznést saunování na neobvyklý zážitek. Tyto esence stimulují imunitní a nervový systém a jsou prospěšné pro celý organismus. Navíc vnesou do Vaší domácí sauny příjemnou vůni.

 

Věříme, že jste v článku našli inspiraci a objevíte pozitivní vliv wellness procedur v pohodlí Vašeho domova na celé tělo.