Voskový zábal

Voskový zábal se aplikuje pomocí jemné přírodní voskové fólie. Hlavní složkou voskového zábalu je propolis a kvalitní včelí vosk. Voskový zábal se díky svým tepelným vlastnostem využívá ve wellness a v rehabilitaci. V termoterapii se voskový zábal používá z důvodu nenásilného transportu tepla do lidského těla. Tento jev se označuje za tzv. plíživé teplo, kdy se teplo do těla dostává postupně a přitom nedochází k nežádoucímu ochlazování těla potem. Další přínos voskového zábalů tkví v regeneraci organismu, kterou zajišťují přírodní vosky, pryskyřice, stopové prvky, oleje, enzymy a vitamíny obsažené v propolisu.

Použití voskového zábalu

Voskový zábal je jednorázového charakteru a hlavními indikacemi pro něho jsou bolesti svalů a kloubů, revmatické onemocnění, bolesti hlavy a studené končetiny. Přínos voskového zábalu spočívá v odstranění bolesti kloubů a svalů, zlepšuje prokrvení těla, rozprostírá teplo v povrchových a hlubokých tkáních a zlepšuje hybnost. Před samotnou procedurou se nahřeje nosič tepla na 58 C a voskový zábal se přiloží na konkrétní partii. Na voskový plát se položí froté ručník a na něj předehřátý nosič tepla. Procedura je dlouhá 20 – 30 minut.

zpět

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení