Balanční čočky Thera-Band

Nejprodávanější

Rehabiq Balanční čočka, 33 cm, modrá
Rehabiq Balanční čočka, 33 cm, modrá
Skladem (>100 ks)
Kód: RIQ-DD02021
 
395 Kč
Thera-Band balanční čočka, 33 cm, zelená
 
1 210 Kč
Thera-Band balanční čočka, 36 cm, modrá
 
1 452 Kč
3 položek celkem
Rehabiq Balanční čočka, 33 cm, modrá
395 Kč
Kód: RIQ-DD02021
Thera-Band balanční čočka, 33 cm, zelená
1 210 Kč
Kód: 23090
Thera-Band balanční čočka, 36 cm, modrá
1 452 Kč
Kód: 21441

Balanční čočky Thera-Band na Rehasport.cz

Balanční čočka Thera-Band slouží k trénování a zlepšování motorické koordinace, rovnováhy a držení těla. Tato nestabilní podložka je ideální pro balanční cvičení při fitness nebo tvarování postavy, k tréninku sportovců, k rehabilitaci a také ke zdravému sezení na odlehčení páteře při bolestech zad.

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní balanční čočky Thera-Band. Balanční čočky Thera-Band používají špičkoví terapeuté a instruktoři fitness. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Jsme specialisté na prodej balančních čoček Thera-Band. Rádi Vám s výběrem balanční čočky poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.
 

Využití balanční čočky Thera-Band

Balanční čočka je jednou z pomůcek, která nám napomáhá při rozvoji senzomotoriky. Používá se jak pro zlepšení zdravého sedu například v práci, tak v rámci rehabilitace nebo fitness. Obtížnost cvičení si pak můžeme upravit v závislosti na objemu vzduchu v balanční čočce - čím méně vzduchu čočka obsahuje tím více je labilní a cvičení je tak náročnější. Při procvičování senzomotoriky doporučujeme používat balanční čočku v kombinaci s cvičebními podložkami Thera-Band.
 

Thera-Band kurz

Zúčastněte se kurzu „Terapeutické využití Thera-Bandu“. Tento kurz pod záštitou světově uznávané Thera-Band Academy, přináší moderní pojetí a Thera-Band představuje jako ucelený systém cvičení na několika úrovních. Frekventanti kurzu budou seznámeni s teoretickými poznatky a fyzikálními principy expanderů. Dále budou pracovat s mnoha dalšími cvičebními pomůckami, jejichž působení uplatní ve sportovní fyzioterapii, tréninku, klasické rehabilitaci, v terapii ruky nebo jako součást masážních technik. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení