Balanční čočky Thera-Band

2 položek celkem
THERA-BAND balanční čočka, 33 cm, zelená
1 210 Kč
Kód: 23090
THERA-BAND balanční čočka, 36 cm, modrá
1 452 Kč
Kód: 21441

Balanční čočky Thera-Band

Balanční čočka THERA-BAND slouží k trénování a zlepšování motorické koordinace, rovnováhy a držení těla. Tato nestabilní podložka je ideální pro balanční cvičení při fitness nebo tvarování postavy, k tréninku sportovců, k rehabilitaci a také ke zdravému sezení na odlehčení páteře při bolestech zad.

Využití balanční čočky Thera-Band

Balanční čočka je jednou z pomůcek, která nám napomáhá při rozvoji senzomotoriky. Používá se jak pro zlepšení zdravého sedu například v práci, tak v rámci rehabilitace nebo fitness. Obtížnost cvičení si pak můžeme upravit v závislosti na objemu vzduchu v balanční čočce - čím méně vzduchu čočka obsahuje tím více je labilní a cvičení je tak náročnější. Při procvičování senzomotoriky doporučujeme používat balanční čočku v kombinaci s cvičebními podložkami Thera-Band.

Balanční čočky na Rehasport.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní balanční čočky Thera-Band. Balanční čočky Thera-Band používají špičkoví terapeuté a instruktoři fitness. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Jsme specialisté na prodej balančních čoček Thera-Band! Rádi vám s výběrem balanční čočky poradíme v našich prodejnách nebo telefonicky na zákaznické lince 800 200 900.