Balanční čočky Thera-Band

Nejprodávanější

Rehabiq Balanční čočka, 33 cm, modrá
Rehabiq Balanční čočka, 33 cm, modrá
Momentálně nedostupné
Kód: RIQ-DD02021
 
395 Kč
Thera-Band balanční čočka, 33 cm, zelená
 
1 210 Kč
Thera-Band balanční čočka, 36 cm, modrá
 
1 452 Kč
3 položek celkem
Rehabiq Balanční čočka, 33 cm, modrá
395 Kč
Kód: RIQ-DD02021
Thera-Band balanční čočka, 33 cm, zelená
1 210 Kč
Kód: 23090
Thera-Band balanční čočka, 36 cm, modrá
1 452 Kč
Kód: 21441

Balanční čočky Thera-Band na Rehasport.cz

Balanční čočka Thera-Band slouží k trénování a zlepšování motorické koordinace, rovnováhy a držení těla. Tato nestabilní podložka je ideální pro balanční cvičení při fitness nebo tvarování postavy, k tréninku sportovců, k rehabilitaci a také ke zdravému sezení na odlehčení páteře při bolestech zad.

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní balanční čočky Thera-Band. Balanční čočky Thera-Band používají špičkoví terapeuté a instruktoři fitness. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Jsme specialisté na prodej balančních čoček Thera-Band. Rádi Vám s výběrem balanční čočky poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.
 

Využití balanční čočky Thera-Band

Balanční čočka je jednou z pomůcek, která nám napomáhá při rozvoji senzomotoriky. Používá se jak pro zlepšení zdravého sedu například v práci, tak v rámci rehabilitace nebo fitness. Obtížnost cvičení si pak můžeme upravit v závislosti na objemu vzduchu v balanční čočce - čím méně vzduchu čočka obsahuje tím více je labilní a cvičení je tak náročnější. Při procvičování senzomotoriky doporučujeme používat balanční čočku v kombinaci s cvičebními podložkami Thera-Band.
 

Thera-Band kurz

Zúčastněte se kurzu „Terapeutické využití Thera-Bandu“. Tento kurz pod záštitou světově uznávané Thera-Band Academy, přináší moderní pojetí a Thera-Band představuje jako ucelený systém cvičení na několika úrovních. Frekventanti kurzu budou seznámeni s teoretickými poznatky a fyzikálními principy expanderů. Dále budou pracovat s mnoha dalšími cvičebními pomůckami, jejichž působení uplatní ve sportovní fyzioterapii, tréninku, klasické rehabilitaci, v terapii ruky nebo jako součást masážních technik.