České jednorázové nano roušky Rehabiq s účinností 12 hodin, 10 ks

Kód: RIQ-NACL10
Tip
174 hodnocení
Značka: Rehabiq
349 Kč 288,40 Kč bez DPH
Skladem (>100 ks)

Nano roušky Rehabiq jsou certifikovány jako zdravotnický prostředek. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Opravdu efektivní ochrana proti šíření virové nákazy. Česká jednorázová nano rouška Rehabiq poskytuje maximální ochranu obousměrně nejen okolí, ale nově i jejich nositeli. Nyní tedy platí: "Moje česká jednorázová nano rouška Rehabiq chrání mě i Tebe." Lehká a pohodlná ústenka z nanomateriálu, která opravdu funguje!

Materiál sloužící k výrobě nano roušek Rehabiq je opravdu jedinečný a dosahuje neuvěřitelné účinnosti, proto je patentován u Úřadu průmyslového vlastnictví. Výrobce je členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR. Naše české jednorázové nano roušky byly podrobeny testování a mají certifikaci CE zdravotnického prostředku tř. I, registrace byla provedena na SÚKL. Nano roušky Rehabiq splňují veškeré normy a mimořádná opatření nařízená vládou. Naše nano ústenky chránící zdraví jsou vyráběny pomocí robotického ultrazvukového svařování.

Pro mnoho lidí je dýchání v respirátoru náročné, nano rouška Rehabiq má skvělou prodyšnost (200 l/m²/s) a dýchá se v ní daleko lépe než v běžně prodejných maskách nebo respirátorech. Další nezanedbatelnou přidanou hodnotou Rehabiq jednorázové nano ústenky je i komfort pokožky kolem nosu a úst, nevzniká zbytečné podráždění nebo dermatitidy. Ústenka Rehabiq je vhodná pro astmatiky a alergiky, kteří si chválí jednoduché dýchání.

Graf propustnosti Nano roušky Rehabiq s učinností 12 hodin

Velkým problémem bývá u jednorázových roušek jejich malá účinnost a krátká doba, po kterou je lze používat. Na to u české jednorázové nano roušky Rehabiq můžete zapomenout, jde o nejmodernější zásah vědy do ochrany zdraví. Díky patentované nanovlákené membráně je zachyceno až 99,9% virů a bakterií proto jsou naše roušky výbornou pomůckou pro boj s koronavirem způsobující onemocnění SARS2 COVID-19. Česká jednorázová nano rouška Rehabiq nekopíruje sice přesně tvar obličeje jako respirátor, ale materiálová efektivita filtrace je lepší než poskytují respirátory nejvyšší třídy FFP3.

Velmi vysoká filtrační účinnost a skvělá prodyšnost předurčují tyto roušky do všech výrobních provozů, služeb, do kanceláří i ke každodennímu použití. Ústenky Rehabiq chrání před viry, bakteriemi, pyly, smogem, alergeny i plísněmi.

Naše roušky mají garantovanou účinnost až 12 hodin, proto se jich spotřebuje daleko méně a tím nevzniká další infekční odpad zatěžující naši planetu.

Klasická textilní nebo jednorázová ústenka používání vlhne a za 20 minut je nutné ji měnit. Rouška z nanovlákenného materiálu po zvlhnutí neztrácí svůj vysoký stupeň ochrany. Odpadá tedy pravidelné měnění ochranné pomůcky, kdy právě velmi často dochází k druhotné kontaminaci a šíření viru.

Cena za takto účinnou pomůcku chránící zdraví je oproti konkurenci téměř poloviční a s produkty importovanými z Asie nelze vůbec srovnávat.

Tvarovatelná nosní svorka zajistí komfortní nošení a zvýší přiléhavost roušky na různé typy obličejů. Díky dostatečně dlouhým gumičkám za uši je vhodná pro všechny a 3 sklady umístěné v dolní části roušky poskytují při napnutí dostatek prostoru pro ústa. Velikost jednorázové nano roušky Rehabiq je 90 x 175 mm.

Nejlepší české roušky s nanovlákennou membránou tvoří 3 vrstvy pro maximální ochranu před viry, bakteriemi, alergeny i prachem. Mezi dvěma vrstvami netkané textilie z laminátu polypropylenu je umístěn štít z nanovláken.

Roušky nelze z hygienických důvodů vrátit nebo vyměnit!

Je používání české jednorázové nano roušky Rehabiq s účinností 12 hodin bezpečné?

Nano rouška Rehabiq je maximálně bezpečná, protože filtračním materiálem je pouze nanovlákenná vrstva. Běžné ochranné respirátory obsahují křehká borosilikátová mikrovlákna, které se mohou během používání odštěpovat na ostré jehličkové částice. Po vdechnutí se usazují v plicích a mají prokazatelně negativní zdravotní dopady (potenciálně karcinogenní účinky).

České jednorázové nano roušky Rehabiq Vás ochrání před

 • smogem
 • alergeny
 • pyly
 • bakteriemi
 • viry
 • plísněmi

10 důvodů, proč jsou Rehabiq jednorázové nano roušky nejlepší na trhu

 • CE certifikovaný zdravotnický prostředek
 • vývoj a výroba 100% v ČR
 • patentovaný nanomateriál
 • účinky potvrzeny testy v Nelson Labs
 • zachytí 99,9% virů a bakterií
 • nepropouští alergeny
 • neztrácí účinnost zvlhnutím
 • snadné dýchání díky vysoké prodyšnosti 200 l/m²/s
 • potvrzená účinnost 12 hodin
 • nejlepší cena za kvalitní ochranu

Jak správně používat českou jednorázovou nano roušku Rehabiq?

Bezpečné nasazení ústenky:
1. Umyjte si ruce mýdlem a teplou vodou.
2. Vyjměte masku/ústenku z krabice.
3. Uchopte masku za gumičky vyztuženým okrajem nahoru.
4. Přiložte roušku k obličeji a zahákněte gumičky za uši.
5. Vytvarujte nosní svorku dle tvaru nosu.
6. Srovnejte spodní okraj masky tak, aby zakrýval ústa a bradu.

Během nošení se roušky nedotýkejte.

Bezpečné sundání roušky:
1. Umyjte si ruce mýdlem a teplou vodou.
2. Nedotýkejte se přední - kontaminované strany roušky.
3. Uchopte obě gumičky a opatrně zvedněte a sejměte masku.
4. Použitou roušku vyhoďte do odpadu.
5. Opět si umyjte ruce mýdlem a teplou vodou.

V čem je nanovlákenný materiál jedinečný?

Jak již předpona názvu napovídá, základem je nanovlákno o síle jedné miliardtiny metru (10−9m). V případě těchto jednorázových nano roušek se jedná o vlákna vytvořená z 99,9 % polypropylenu a 0,1 % PVDF (polyvinylidenfluorid) se základem z netkané textilie zpracovaná do unikátního materiálu AntiMicrobeWeb R.

Autorkou a technoložkou tohoto materiálu je Ing. Marcela Munzarová, která se nanotechnologiemi zabývá více než 15 let a v zahraničí je dokonce přezdívána "Nano Lady". Vývoj materiálu AntiMicrobeWeb R trval téměř rok. Vlákna jsou uspořádány tak, že tvoří účinnou mechanickou bariéru v podobě membrány, která má tak malé otvory, že jimi neprojdou žádné větší částice, viry ani bakterie. Materiál byl testován se Stafylokokem zlatým. Stafylokok je bakterie o průměru 0,7-1,2 μm (mikrometr), což je 700 - 1200 nanometrů. Ochrana před viry byla testována bakteriofágem o průměru 174 nanometru (bakteriofágy mají průměr 20 - 200 nanometrů, viry 20 - 300 nanometrů). Nano roušky při obou testech prokázaly spolehlivou ochranu a nepropustnost částic na 99,9%. Respirátory FFP3 prokázaly ochranu 98%.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hygiena a jednorázové produkty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.07 kg
Nevyplňujte toto pole:
MN Avatar autora certifikát 15.3.2021 00:40
je někde ke stažení certifikát kvůli kontrole nebo mi přijde do emailu? (cerifikát potřebuji do práce abych potvrdila pravost,vzhledem k tomu,že nosíme jen respirátory-vyfocený obal neprojde u policie ani u security v krámech :-/ ) a už je na nanorouškách natištěno ,,nano,,? děkuji
Odpovědět
A Avatar autora certifikát 29.3.2021 10:04
Dobrý den paní Nováková, děkujeme Vám za dotaz. Níže přikládáme odkaz kde je možné si stáhnout prohlášení, že naše jednorázové nano roušky jsou vyhovující vládním nařízením. https://1url.cz/@prohlaseni-vyrobce Na nová opatření pružně reagujeme, takže v následující šarže již bude mít potisk NANO REHABIQ, aby bylo zřejmé, že se jedná o nano roušku. Pěkný den
PM Avatar autora certifikát 6.3.2021 19:58
Dobrý den, chtěla bych se optat, zda je možné někde získat certifikát, abych mohla prokázat, že se jedná o nanoroušku s požadovanou účinností. Děkuji Mašková
Odpovědět
A Avatar autora certifikát 29.3.2021 09:47
Dobrý den paní Mašková, děkujeme za Váš dotaz. Přikládáme odkaz na prohlášení, že jsou naše jednorázové nano roušky Rehabiq plně vyhovující vládním nařízením. https://1url.cz/@prohlaseni-vyrobce Hezký den
RC Avatar autora Aktuální nařízení 26.2.2021 09:21
Dobrý den, podobně jako pan Říha níže bych rád věděl, zda tento produkt odpovídá aktuálnímu nařízení. Na roušce není vůbec žádné označení, vypadá jako obyčejná chirurgická rouška. Pokud mne bude někde kontrolovat policista, netuším, jak mu budu vysvětlovat, že jde o nanoroušku. Prosím o vyjasnění.
Odpovědět
JK Avatar autora Odpověď výrobce 26.2.2021 12:18
Dobrý den, vážený pane Cibulko, děkujeme za váš dotaz. Jednorázové nano roušky Rehabiq jsou jako jedny z mála roušek v České republice registrovány na SÚKL jako zdravotnický prostředek (https://eregpublicsecure.ksrzis.cz/Registr/RZPRO/ZdravotnickyProstredek/Detail/202474) s s laboratorně potvrzenou účinností materiálu PFE, BFE a VFE 99.9%. Zároveň však umožňuje snadné dýchání díky vysoké prodyšnosti 200l/m2/s. Doporučuji si pro případ komplikací s prokazováním, že se jedná o nano roušku vyfotit obal nebo doklad o zaplacení. Na nová opatření pružně reagujeme, takže v následující šarže již bude mít potisk NANO REHABIQ, aby bylo zřejmé, že se jedná o nano roušku. V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám samozřejmě k dispozici. S přáním pohodového dne J.Kalista
Avatar autora Roušky a nová opatření vlády 25.2.2021 13:24
Dobrý den, mám dotaz jestli tyto roušky splňují kritéria podle nových opatření vlády?
Odpovědět
JK Avatar autora Odpověď výrobce 26.2.2021 12:14
Dobrý den, vážený pane Řího, děkujeme za váš dotaz. Jednorázové nano roušky Rehabiq jsou jako jedny z mála roušek v České republice registrovány na SÚKL jako zdravotnický prostředek (https://eregpublicsecure.ksrzis.cz/Registr/RZPRO/ZdravotnickyProstredek/Detail/202474) s s laboratorně potvrzenou účinností materiálu PFE, BFE a VFE 99.9%. Zároveň však umožňuje snadné dýchání díky vysoké prodyšnosti 200l/m2/s. V případě jakýchkoliv dotazů jsem vám samozřejmě k dispozici. S přáním pohodového dne J.Kalista

 

Rehabiq

Rehabiq je ryze česká značka vyrábějící inovativní rehabilitační, kompenzační a ortopedické pomůcky. Je také jedním z průkopníků při využívání nanotechnologií ve zdravotnickém segmentu. Cílem společnosti Rehabiq je dodávat na český a slovenský trh kvalitní produkty za rozumné ceny pro spotřebitele a zároveň minimalizovat uhlíkovou stopu. I z toho důvodu se Rehabiq zavázal, že minimálně polovina jeho produkce bude vyrobena v České republice.