České jednorázové nano roušky Rehabiq s účinností 12 hodin

České jednoroázové nano roušky Rehabiq

 

Do našeho sortimentu jsme nově zařadili české jednorázové nano roušky Rehabiq, které poskytují maximální ochranu proti šíření Covidu-19 a dalším zákeřným virům. Nano rouška Rehabiq oproti běžným ochranným maskám dokáže zachytit 99,9 % virů a bakterií. Materiál sloužící k výrobě je patentován u Úřadu průmyslového vlastnictví a jeho výrobce je členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR. České jednorázové nano roušky byly podrobeny testování a splňují certifikaci CE zdravotnického prostředku tř. I.

 

 

Dýchání je v roušce nebo respirátoru docela obtížné. Nano rouška Rehabiq tento problém eliminuje a nabízí skvělou prodyšnost, takže dýchání bude nesrovnatelně snazší. Navíc nedráždí pokožku kolem nosu a úst. Nano roušky Rehabiq také pomáhají chránit životní prostředí.Nano rouška Rehabiq Jejich účinnost je garantována na 12 hodin a spotřebuje se jich tak mnohem méně. Běžné roušky mají tendenci za 20 minut zvlhnout a je nutné je vyměnit, protože ztrácí svou účinnost. Rouška z nanovlákna i po zvlhnutí zachová vysoký stupeň ochrany. Tyto vlastnosti předurčují nano roušky Rehabiq do všech výrobních provozů, služeb, do kanceláří i ke každodennímu použití. Kromě virů a bakterií se vypořádají také s pyly, smogem, alergeny i plísněmi.

 

 

 

 

 

ceske-jednorazove-nano-rousky-rehabiq-s-ucinnosti-12h-50ks ceske-jednorazove-nano-rousky-rehabiq-s-ucinnosti-12h-10ks

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení