Rehasport OCR Elite Team

Rehasport se nezabývá jen prodejem rehabilitačních a tréninkových pomůcek, ale také se snaží pomáhat a budovat lepší zázemí a podmínky pro sportovce. Proto se Rehasport rozhodl založit nejlepší OCR tým v Evropě.

Co je Rehasport OCR team?

Rehasport OCR Team se zaměřuje na překážkové závody, anglicky Obstacle Course Racing - zkráceně OCR. Potkáváme se na různých závodech nebo společných soustředěních. Nejde jenom o sport a výsledky, ale také i o komunitu lidí, která se vzájemně motivuje a jde výkonnostně nahoru.

Rehasport OCR Team

Tým vznikl za podpory lidí a fyzioterapeutů z Rehasport.cz, kteří umožňují využívat skvělé benefity sportovních i rehabilitačních pomůcek, které Rehasport dodává. Stejně tak i bonus špičkové rehabilitační péče od Rehabilitace Rehasport, která je vždy k dispozici.

Členové Rehasport OCR Elite Teamu

Členy Rehasport OCR Teamu jsou jak špičkoví dlouholetí reprezentanti v OCR, tak mladí nadějní závodníci, kterým se snažíme dát veškerou podporu, aby pronikli do špičky jak v České republice, tak i ve světě. Rehasport OCR Team se účastní závodů jako je např. MČR v OCR, Spartan race nebo Predator race. Letos, v roce 2021, tým např. získal titul mistrů ČR.

Jak to vypadá na závodech?

Členové využívají týmového zázemí s veškerým komfortem regeneračních procedur. Pokud nenabídneme na závodech přímo týmové zázemí, závodníci mohou využívat např. kinesio tejpy Temtex, masážní přístroje Theragun, Spophy flossbandy a mnoho dalších pomůcek ze sortimentu Rehasport.cz. Podívejte se na krátké video z MČR 2021.

Produkty použité ve videu:

Černý Spophy Flossband 

Oranžový Spophy Flossband 

Spophy masážní olej 

Spophy Cross Tape 

Temtex tejpovací páska 

Masážní přístroj Theragun 

Náročné tréninky ve spojení s dobrou regenerací jsou základem nejen pro růst výkonnosti, ale také pro dlouhodobé bezproblémové zvládání zátěže a udržení zdraví. A to jsou také dvě oblasti, ve kterých se snažíme pro naše členy a zákazníky udělat maximum.

Sledujte Rehasport a Rehasport OCR Team také na sociálních sítích:

Instagram.com/rehasport_ocr_team/

Instagram.com/rehasport/

Facebook.com/rehasport.cz/