SKLZ Pro Training Agility Bands, tréninkové pásky set 4

Kód: PTAB-BAND-001
2 hodnocení
Značka: SKLZ
649 Kč 536,36 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

SKLZ Pro Training Agility Bands jsou ideálním prostředkem pro rozcvičení, trénink hbitosti nebo cviků na výbušnou sílu. Díky všestrannému designu jsou vhodné také pro cviky na ovládání míče a jako střelecké terče pro technickou práci nohou.

  • Perfektní pro plyometrické pohyby, pohyblivost kyčle, rychlost a koordinační cvičení
  • Chrání hráče před zraněním díky jejich měkké a bezpečné konstrukci
  • Lze kombinovat s SKLZ Pro Training Agility Poles pro různé úrovně překážek
  • SKLZ Pro Training Agility Poles nejsou zahrnuty
  • Sada 4 kusů s přenosnou taškou


Výbušná síla, extrémní rychlost

SKLZ Pro Training Agility Bands poskytují univerzálnost potřebnou ke cvikům pro výbušnou sílu, nové úrovně rychlosti, zvýšenou pohyblivost a mobilitu kyčlí.

Bezpečný dopad

SKLZ Pro Training Agility Bands jsou dostatečně robustní, aby dokázali čelit nárazům během tréninku. SKLZ Pro Training Agility Bands pomáhají vytvářet překážky, které zlepšují atletický trénink hráčů.

Tyč k tyči

Přidejte SKLZ Pro Training Agility Bands k SKLZ Pro Training Agility Poles, abyste vytvořili překážkové tréninky, které Vám pomohou vybudovat silnější a pohyblivější hráče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tréninkové pomůcky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s výjimečným designem ve spolupráci s trenéry i sportovci ze všech sportovních odvětví. Hvězdy světového sportu důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte hranice Vaší výkonnosti, díky speciálním tréninkovým a rehabilitačním pomůckám od SKLZ i vy!

Zapojte se do vývoje nejlepších tréninkových pomůcek na světě i vy!

Společnost SKLZ je natolik inovativní, že vyzývá všechny trenéry i sportovce, aby se podíleli na vývoji nových tréninkových pomůcek pro zvýšení sportovního výkonu. Máte geniální myšlenku? Obraťte se na nás a my Vás spojíme přímo s týmem vývojářů ze SKLZ!