Spophy Kinesiology Tape

Značka Spophy se vyznačuje tím, že si dává záležet na kvalitě a proto každý produkt, který přináší na trh je vyvíjen na základě úzké spolupráce s těmi nejlepšími sportovci a jejich terapeuty. Díky této filozofii se Spophy stává stále víc oblíbenější jak ve světě fyzioterapeutů, sportovců tak i u široké veřejnosti.

Novinkou této značky je zcela nový produkt Spophy Kinesiology Tape nebo česky Spophy kineziologická páska. 

 1 (1)

Co je to kineziologická páska?

Kineziologická páska dokáže eliminovat nebo zcela odstranit různé obtíže. Snižuje bolest, podporuje hojení a odstraňuje otok a je výborný i v rámci prevence.

Čím se Spophy kinesiology Tape odlišuje?

Spophy Kinesiology tape vyniká hlavně svými vlastnostmi jako jsou jedinečná elasticita, smrštitelnost, přilnavost a prodyšnost. Jde o stoprocentní kvalitu polyuretanových vláken, bavlny i lepidla. To, že značka Spophy a její produkty jsou jedinečné, dokazuje i svým designem, který je hlavně oblíbený u vrcholových sportovců.

Další informace naleznete na https://www.rehasport.cz/spophy-kinesiology-tape-black-tejpovaci-paska-cerna-5-cm-x-5-m/

Jak používat tejpovací pásky?

To jak správně používat tejpovací pásky neboli ʺtejpovatʺ se můžete naučit na našem akreditovaném dvoudenním kurzu Terapeutické využití Temtex tapu. Kurz vede zkušená fyzioterapeutka Mgr. Pavla Mrlíková, která se věnuje jak sportovcům, tak i dětem a dospělým, přičemž používá individuální přístup.

Spophy Kinesiology Tape Black, tejpovací páska černá, 5 cm x 5 m

Více o kurzu najdete na https://www.rehasport.cz/kurzy-tejpovani/

Chcete se o značce Spophy dozvědět víc?

Navštite web https://spophy.com/

Spophy také můžete sledovat na sociálních sítích https://www.instagram.com/spophy_world/