SKLZ Quick Ladder Pro, rychlostní tréninkový žebřík

Kód: LADD-001
3 hodnocení
Značka: SKLZ
1 649 Kč 1 362,80 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bez tkaniny znamená bez zamotání, což má za následek, že neztrácíte čas na trénink. Rychlostní tréninkový žebřík Vám pomáhá provozovat efektivní trénink. Pevná, na pantech zavěšená, odolná konstrukce umožňuje žebřík snadno rozložit a složit. Jednoduše řečeno, jedná se o žebřík, který nahradí všechny žebříky.

  • Nemožnost rušivého zapletení slibuje nerušený trénink
  • Nízký profil pro minimalizaci nebezpečí zakopnutí
  • 305 cm dlouhý, se 7 příčkami a přibližně 43 cm široký

 

Skládá se jako vějíř, funguje na výtečnou

Tréninkový žebřík bez zamotávání je zde. Inspirovaný skromným cikcakovým záhybem čínských vějířů je SKLZ Quick Ladder Pro navržen bez popruhové tkaniny a má na pantech zavěšené boční drážky pro rychlé rozkládání, skládání a skladování.

Nezakopnete o něj

Bez ohledu na cvik omezují měkké hrany s nízkým profilem přichycení nohy.

Multifunkční tréninková pomůcka

Díky rozšiřitelným koncům a bočním drážkám Vám systém SKLZ Quick Ladder Pro umožňuje složit více žebříků do rozmanitých vzorců a zvýšit délku klíčového cvičení v oblasti tréninku hbitosti a rychlosti.

Návod v angličtině

Doplňkové parametry

Kategorie: Tréninkové pomůcky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.275 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s výjimečným designem ve spolupráci s trenéry i sportovci ze všech sportovních odvětví. Hvězdy světového sportu důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte hranice Vaší výkonnosti, díky speciálním tréninkovým a rehabilitačním pomůckám od SKLZ i vy!

 

Zapojte se do vývoje nejlepších tréninkových pomůcek na světě i vy!

Společnost SKLZ je natolik inovativní, že vyzývá všechny trenéry i sportovce, aby se podíleli na vývoji nových tréninkových pomůcek pro zvýšení sportovního výkonu. Máte geniální myšlenku? Obraťte se na nás a my Vás spojíme přímo s týmem vývojářů ze SKLZ!