Temtex kinesio tape Classic XL, béžová tejpovací páska 5cm x 32m - EKONOMICKÉ BALENÍ

Kód: TKT-XL 003
8 hodnocení
Značka: Temtex
1 469 Kč 1 311,60 Kč bez DPH
Skladem (30 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je pružná bavlněná páska s mimořádnou lepivostí, která se aplikuje na poraněný nebo problematický sval nebo kloub. Na kůži vydrží několik dní, během nichž ho celou dobu pozitivně ovlivňuje. 

- odstraňuje bolest
- podporuje hojení
- pomáhá aktivovat oslabené svaly
- odstraňuje otoky a modřiny
- centruje nebo stabilizuje klouby

Vlastnosti Temtex tapu

výborně drží za všech podmínek
i při sprchování, plavání nebo sportu

použité lékařské lepidlo je hypoalergenní
mohou ho používat i lidé s citlivou pokožkou a děti

má elasticitu 160%
díky vysoké hustotě bavlněných vláken a kvalitě použitých polymerů

neobsahuje latex
latex je častým zdrojem alergických reakcí

vyrábí se v Jižní Koreji
Towatek je výrobcem špičkových tejpovacích pásek již od roku 1995

v ČR je již od roku 2009 nejprodávanější páskou na trhu
využívá ho i Česká olympijská reprezentace a většina vrcholových sportovců

Temtex Kinesio tape

Nevíte jak tejpovat? Nebojte se, naučíme Vás to!

Zajímáte se o tejpování a chcete mít jistotu, že budete tejpovat správně? V tom případě pro Vás máme několik možností. Jednou z nich je pořídit si odbornou publikaci od autorů Jitky Kobrové a Roberta Války Terapeutické využití tejpování. Další možností je podívat se do naší sekce Videonávody, kde jsme pro Vás připravili řadu praktických návodů, jak tejpovat. Pokud by Vám ani tato možnost nestačila, tak Vám určitě doporučíme námi pořádaný kurz „Terapeutické využití Temtex tapu“.

Proč jít na kurz tejpování Terapeutické využití Temtex tapu?

Protože je to nejznámější a nejnavštěvovanější kurz v České republice a na Slovensku, s nejlepšími lektory, pořádaný a stále vylepšovaný již od roku 2009. Za tu dobu jsme uspořádali stovky kurzů, jejichž vysokou úroveň Vám potvrdí tisíce spokojených účastníků. Náplní kurzu je prezentace metody tejpování na ovlivnění muskuloskeletárního a lymfatického systému. Účastníci jsou seznámeni s teorií a technikami, které lze využít ve fyzioterapii, sportovním lékařství, sportu apod. Odbornost garantují zkušení lektoři a průkopníci tejpování v České republice MUDr. et Mgr. Robert Válka a Mgr. Jitka Kobrová. Naše kurzy obdržely souhlasné stanovisko UNIFY, na základě kterého účastník kurzu obdrží kredity do celoživotního vzdělávání.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tejpovací pásky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

TEMTEX

Tejpovací pásky Temtex od jihokorejské společnosti Towatek patří už řadu let do absolutní špičky tejpovacích pásek na českém trhu. Temtex kinesiology tape je pružná bavlněná páska s mimořádnou lepivostí, která se lepí na poraněný nebo bolavý sval či kloub. Tejpovací pásky Temtex je možné díky své elasticitě 160% a vysoké lepivosti využívat několik dní bez jakéhokoliv omezování. S Temtexem je možné provozovat běžné aktivity, jako je například cvičení, běhání nebo plavání.

 

Temtex tape na Rehasport.cz

V naší nabídce naleznete pouze špičkové tejpovací pásky Temtex od jihokorejského výrobce Towatek. Tejpovací pásky Temtex používají i fyzioterapeuté z Rehabilitace Rehasport. Rádi Vám s výběrem tejpovací pásky Temtex tape poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.