Theragun kurz

Kurz „Terapeutické využití Theragunu“ vznikl pod záštitou světově uznávané značky Theragun.


Koncepce Theragunu představuje ucelenou metodiku využití perkusivní terapie v klinickém či sportovním prostředí.


Kurz je koncipován jako jednodenní s délkou výuky 8 hodin, přičemž program je rozdělen na dvě části. V první části kurzu se účastníci seznámí s teorií fasciální tkáně, s obecnými i fyzikálními principy konceptu Theragun, a také s mechanickými i neurologickými fenomény spojenými s perkusivní terapií.


Druhá část kurzu je věnována integraci Theragunu v rámci klinické či sportovně zaměřené terapii. V kurzu bude navíc prakticky vysvětleno využití Theragunu v souvislosti s dalšími využívanými metodami jako například Flossing, uvolnění myofasciálních stuktur pomocí speciálních instrumentů, využití v rámci svalové reciproční inhibice. Absolventi kurzu jsou schopni plně a samostatně pracovat s Theragunem a dokáží pozitivně ovlivňovat léčbu celé škály diagnóz – neurologických, ortopedických či funkčních poruch musculoskeletálního aparátu. Kurz je vhodný pro lékaře, fyzioterapeuty, trenéry a také pro manuální terapeuty.


Každý úspěšný absolvent kurzu obdrží certifikaci o absolvování kurzu.

Theragun POZVANKA_říjen 2020
17. říjen 2020 (KURZ OBSAZEN)
15. únor 2020 (KURZ OBSAZEN)
21. září 2019 (KURZ OBSAZEN)

 Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení