SKLZ AccuStick, akupresurní masážní tyč

Kód: ACST-001
10 hodnocení
Značka: SKLZ
649 Kč 536,40 Kč bez DPH
Skladem (44 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

SKLZ AccuStick® je ideální tréninková pomůcka k rozehřátí před tréninkem nebo pro zotavení po sportovním výkonu. Křivky, rohy a body této pomůcky byly speciálně navrženy tak, aby masírovaly svaly a uvolňovaly tlak z libovolného místa na těle. Lehký a zároveň odolný materiál vhodný pro přenášení.

  • Rychlejší zotavení díky masáži a uvolnění spoušťových bodů
  • Zaměřte všechny svalové skupiny pomocí zakřiveného tvaru SKLZ AccuStick
  • Lehký a přenosný nástroj pro použití kdekoliv

 

Jedna pomůcka, neomezené výhody

Unikátní design a tvar SKLZ AccuStick Vám poskytne veškerý dosah a pákový efekt, který potřebujete k uvolnění jakéhokoliv bodu na Vašem těle. 

Vždy připraven = rychlejší zotavení

Křivky, rohy a body této masážní pomůcky Vám umožňují dostat se hlouběji do svalových tkání, akupresura zmírňuje tlak a přináší okamžitou úlevu Vašich svalů.

Váš nový oblíbený tréninkový partner

Neuvěřitelně lehký, ale odolný SKLZ AccuStick může být s Vámi tam, kde ho využijete na maximum. Vynikající před tréninkem nebo jako pomoc pro urychlení zotavení po výkonu. SKLZ AccuStick si rychle oblíbíte a stane se povinnou součástí Vašeho vybavení pro sport.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tréninkové pomůcky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.266 kg
Nevyplňujte toto pole:
ZH Avatar autora SKLZ AccuStick 29.11.2019 16:15
Příjemná masážní pomůcka. Používám na rozehřátí před sportem, ale i k regeneraci po něm.
Odpovědět

Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s výjimečným designem ve spolupráci s trenéry i sportovci ze všech sportovních odvětví. Hvězdy světového sportu důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte hranice Vaší výkonnosti, díky speciálním tréninkovým a rehabilitačním pomůckám od SKLZ i vy!

 

Zapojte se do vývoje nejlepších tréninkových pomůcek na světě i vy!

Společnost SKLZ je natolik inovativní, že vyzývá všechny trenéry i sportovce, aby se podíleli na vývoji nových tréninkových pomůcek pro zvýšení sportovního výkonu. Máte geniální myšlenku? Obraťte se na nás a my Vás spojíme přímo s týmem vývojářů ze SKLZ!